Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem látszik ha kifestem...

Miért nem látszik ha kifestem a szempillám?

Figyelt kérdés

minőségi szempillafestékkel dolgozom, és mégis gyatra az eredmény.:O

konkrétan olyan mintha semmi sem lenne rajta, még ha göndörítem is.

miért van ez, és mit lehet ellene tenni ?!

köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 28. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:

mert alapból sötétbarna/fekete...?

nekem azért látszik csak nagyon, mert szőke.

2010. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl hosszú és nehéz szálúak a szempilláid.. van olyan ismerősöm, akinek alapból sötét, hosszú pillái vannak, és még a göndörítő hatású spirálok sem hatnak neki. Esetleg felmelegített, de nem forró szempillagöndörítővel, és kékes-lilás beütésű, fekete, és mindenképp gumi keféjű spirállal próbálkozz. A Rimmel Sexy Curves spirálja viszonylag megemeli a pillákat, talán megér egy próbát. :)
2010. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi.:D

amúgy meg eleve nagyon rövidek a szempilláim, és akármennyi festéket teszek rá, semmi se látszik.

mellesleg Maybelline NewYork Colossalvolum'-t használok.

2010. júl. 28. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen színű szokott lenni a szemhéjpúder amit használsz?
2010. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem mindig használok, de általában fehér és csillogó.
2010. júl. 28. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Maybelline nem olyan minőségi ám:-S

rimmel, na az minőség!!

2010. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha alapból rövid akkor ne várj nagy változást. tegyél felműszempillát. mamár vannak olyanokamikabszolút természetesek. van kozmetikushoz menj :)
2010. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Colossal-tól ne várj csodákat, annak nagyon gyenge minőségű a keféje, semmit nem emel, inkább nehezít. Próbálj ki egy olyat, ami két végű, az egyik egy fehér alapozóréteg, a másik pedig a rendes festék, az biztos be fog válni. :)
2010. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!