Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintettek van még esély...

Szerintettek van még esély rá, hogy valaha eltünik? Esetleg ötletek rá?

Figyelt kérdés
Köldök piercingem volt kb másfél 2 hónapig. sajnos nem bírtam és kiszakadt ez már vagy szintén egy jó másfél 2 hónapja lehetett. De még mindig nagyon ronda vöröses lila szine van a hegnek. Ez már sose fog eltünni?:S Lehet tőle esetleg valami komolyabb bajom? Bőr rák stb?
2010. júl. 28. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Bőr rákod bizti, hogy nem lesz...sztem csak felszakadtak az erek és attol olyan a színe.Menj el egy orvoshoz nezze meg, de ha nem mesz el az sem gond, semmi bajod nem fog lenni,csak kell varj hogy begyogyuljon, amugy sincs mindenkinek szép köldöke...,es ha nem gyogyul be csinalsz egy plasztikai műtétet:)
2010. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A heg nem fog eltünni.Ha szerencséd van elhalványodik
2010. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de még mindig tök lilla és vöröses nagyon ronda kezdem azt hinni, hogy gáz lesz:S
2010. júl. 30. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem bírtad és kiszakadt az azt jelenti hogy be volt gyulladva.naná hogy most még csúnya a heged

Menj el dokihoz és ajd Ő ad rá krémet hogy szebb legyen

2010. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez lesz köszönöm. Csak azt nem tudom, hogy sebészet vagy bőrgyógyászat?
2010. júl. 30. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:

el fog múlni.Nekem sokáig nem volt vele gondom,kb 1 évig megvolt,aztán begyulladt,kiszedtem,összeforrt.Jó ideig megvolt a heg,de pont valamelyik nap néztem,és már nincs ott semmi.Amúgy már újra csináltattam kb 2 éve,mert az előző ferdén is volt fúrva(onnan tudom,hogy nincs már heg,mert nem egy ugyanarra a helyre lett fúrva)de nemrég ez is begyulladt.Kiderült,allergiás vagyok a fémre,most szilikon szárú pc-m van,szinte 2 nap alatt begyógyult,amikor kicseréltem,pedig nagyon csúnya volt,vérzett,váladékozott,lilult,feldagadt előtte.

21/L

2010. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha elmúlik én is nagyon szeretném újra szurítani és lehet megporbálom én is a szilikonost sokan ajánlották már. Köszönöm szépen.
2010. júl. 31. 10:46
 8/10 A kérdező kommentje:
*szuratni
2010. júl. 31. 10:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen,mindenképp azzal szúrasd,semmi baja nem lesz,mert a szervezetnek az olyan,mintha ott se lenne.Nem tudom hol laksz,de ha nem találsz városban akkor online pc shopból is tudsz rendelni elég olcsón.
2010. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi. sokat segítettél:)
2010. júl. 31. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!