Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a határ, ahol már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a határ, ahol már nem érdemes foglalkozni a lánnyal? Van ennél durvább? Minek kell történnie, hogy esetleg normális kapcsolatunk legyen, vagy erre semmi esély?

Figyelt kérdés

A lány 28 éves, nőgyógyász orvos...

A csajnak volt egy kapcsolata egy szintén nőgyógyász férfival (felesége van + 2 gyereke), hihetetlen, de csak most tudtam meg, hogy a pasi érzelmileg zsarolja a lányt, mondván, hogy miatta fontolgatja a válást, és nullázta le magát... Van továbbá egy "titka" a lánynak, amit nem feltétlenül oszt meg velem, hiszen még nem vagyok része az életének, még nem járunk a fentebb említett okok miatt. Félek, hogy durva dologról lehet szó.... Mi van, ha kiderül, hogy a csaj teherbe esett a pasitól, és pont a pasi végezte el rajta az abortuszt? Ilyenkor pl. miket kell fontolóra vennem? Van ennél durvább dolog? Vagy kénytelen-kelletlen ott kell hagynom a csajt, hiába tetszik, hiába okos, kedves, aranyos? Nem biztos, hogy ez a titok, de eszembe jutott...

A pasi persze írt nekem e-mailt, egyelőre csak beszélgetésre invitált. A lány szerint ki akar nekem tálalni, így akar engem "kiiktatni", abban reménykedve, hogy a lány majd visszamegy hozzá...

Akármilyen nehéz, nem szabad belemennem ilyesmibe?

Mik azok a kérdések, amiket feltétlenül fel kell tennem a lánynak, amik talán segíthetnek nekem az érdemi döntésben?

Tényleg nagyon zavar a helyzet. Esetleg vélemény is érdekelne, bármi, csak ne körbe-körbe gondolkodjak!


2011. júl. 13. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdd meg a lányt, hogy mondja el ő a titkot, mert inkább tőle szeretnéd megtudni, mint a férfitől vagy mástól... mert ha nem is találkozol vele, meg is írhatja, és mire észreveszed magad, már beleolvasol... és akkor ennek fényében dönthetsz. Vagy nem is akarod (még) tudni, hogy miről van szó?
2011. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mármint, ha nem is találkozol a férfival
2011. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint, egy próbát megér, de le kell ülnöd a lánnyal beszélni, hogy felejtse el azt a férfit, és ne foglalkozzon vele. De a helyedben mindenáron megpróbálnám kideríteni azt a bizonyos titkot, már engem is érdekel :D

De ha tényleg aranyos szép okos és neked való lány, akkor semilyen titok nem szabhat gátot. Az abortuszos dolog miatt meg ne aggodj, mert szerintem tiltja az orvosi jog hogy saját gyerekedet vetessed el, sőt biztos.

2011. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Jajj ne, csak másik millió + egy okos, szép, kedves csajszi van, akit találhatsz , vagy annak gondolhatsz.
2011. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg tetszik a lány és úgy érzed, az életed egy fontos része lehet, akkor ne tántorítson el semmi.

Olyan helyzetben, amikor az ember körül összegyűlnek a problémák, pillanatnyilag megzakkanhat és olyat tehet, amit normális esetben máskor soha. Bármi legyen is a barátnőd titka, próbáld beleképzelni magad a helyébe, próbáld átérezni a körülményeket, és gondolj arra is, hogy bárki hibázhat. Ráadásul ez még előtted volt. Az ember folyton változik mind jellemében, mind gondolkodásában. Lehet, hogy korábban tett valamit, de emiatt nem feltétlen kell elítélni egy életen át.


A pasis dologra pedig azt mondom, hogy ne találkozz vele. Neked nem vele van dolgod, hanem a lánnyal, semmi közöd hozzá, pláne úgy, hogy valószínű tényleg így akar kiiktatni téged. Hagyd, hogy a lány lezárja ezt a kapcsolatot, esetleg annyit mondhatsz a pasinak, hogy lépjen ki az életetekből. A lány pedig biztosan el fogja mondani az igazat.


Szóval szerintem tarts ki mellette! :)

2011. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Megadod a számát? Egy nő nőgyógyászt kersek és lehet h ő pont jó lenne.
2011. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Biztos,hogy te részt akarsz venni, egy ilyen bonyolult kapcsolatban?

Jól gondold meg...

2011. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
FAKE!
2011. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!