Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen munkahelyeken nem kell...

Milyen munkahelyeken nem kell kötelező smink?

Figyelt kérdés
Leginkább ülőmunkára gondolok, szóval nem ilyen, hogy gyár meg takarító.
2020. máj. 7. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Miért, hol kötelező...???


Én elég sokfelé járok, a legkülönfélébb "ülős" munkahelyeken megfordulok, de sehol nem tapasztaltam oylat, hogy kötelező smink....

2020. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

SEHOL nem kötelezö!

Van, ahol az ÁPOLT külsö elvárás, de ott sem kell sminkelni, csak rendesen kinézni.

2020. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Én sem értem, hol lenne kötelező... Biztos van olyan is, de azért elenyésző.

Ügyvédi irodában dolgozok; soha nem sminkeltem egyáltalán. (És igen, nő vagyok, még mielőtt valaki poénkodni kezdene, hogy férfiként könnyű.)

2020. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vendéglátásban sok helyen kötelező, mint szállodai recepciós, légi utaskísérő, nálunk a pincérlányoknak kötelező stb.

Nincs sok munkatapasztalatom, ezért kérdezem. Irodai, banki dolgozó ismerőkök mind sminkelnek, ezért gondolom, hogy valamennyire elvárás, de lehet, hogy tévedek, ne nézz ezért hülyének!

2020. máj. 7. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

Kezdjük ott, hogy neked mi a smink?


Azért egy nőnek, a rúzs, és szemspirál alap.


Ilyen vakolat meg kevés helyen kell: [link]



Bár vedd figyelembe, hogy sok helyen egy dekoratív nő előnyben van!

2020. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Irodában dolgozom, és nincs rajtam smink, se spirál, se rúzs. Szép tiszta az arcom, nem ragyás, nem pattanásos. Nem én vagyok az egyetlen nő aki nem sminkeli magát az irodában. Sose sminkeltem, nem volt rá szükségem.

43/N

2020. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sehol sem az, esetleg a stewieknal, nekik tiptopnak kell lenniuk.
2020. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

"Azért egy nőnek, a rúzs, és szemspirál alap."


NEM, nem alap!

2020. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Szerintem az a kevesebb, ahol kell, pl. amiket felsoroltál, azokon kívül én se tudok nagyon mást.
2020. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális munkahelyen nem alap. Van akinek nem is bírja a bőre pl. Irodában dolgozom, nálunk nem alap. Aki akar sminkelhet persze, de dresscode sincsen.
2020. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!