Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért fontos lemosni a sminket...

Miért fontos lemosni a sminket lefekvés előtt? Egyébként ti mit használtok sminklemosásra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
mert a bőröd nem lélegzik éjszaka és az káros..
2010. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ha nem mosod le, akkor másnap reggel érezni fogod, hogy csíp, vagy hogy valami nagyon nincs renden a szemed környékén. Meg amúgy rossz a bőrnek... Én arctejet használok a lemosásához, sokan mondják hogy az a legjobb tisztításhoz. De hát engem mondjuk nem ez a közvélemény vezetett az alkalmazásához. Egyébkén ajánlom figyelmedbe ezt a videót a sminklemosókról:

[link]

2010. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
en nedves torlokendot hasznalok, vagy ha veletlenul elfogyna akkor keves testapolot zsepin szetkenve
2010. júl. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akármilyen krém.arckrém vagyvalami
2010. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
folyékony szappan+víz. ha este mosom le akk zuhany előtt, utána pedig arclemosó+testápoló.
2010. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért mert pattanásos lesz a bőröd,ez komoly.
2010. júl. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Pattis lesz a bőröd, meg ilyenek, mert eltömíti a smink a pórusokat. A L'Oréalnak van egy Demaq expert nevű sminklemosója, én egy ideje ezt használtam, nagyon jó, bár drága mulatság.
2010. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert a bőröd éjszaka regenerálódik, ilyenkor kap új erőre, és ebben a smink csak gátolni tudja. Nem engedi lélegezni, arról nem is beszélve, hogy irritálja a börőd, ha ilyen sokat van rajta festék.

Én amúgy szappan, vizet, végül pedig arctisztító tonikot használok. :)

2010. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a smink alapból eltömíti a porusokat, legalább éjszakára hadd lélegezzen a bőr. Máskülönben mitesszerek, pattanások jöhetnek ki és hamarabb kezd öregedni a bőr. Én Nivea arclemosó tejet használok meg egy vizes arclemosó gélt.
2010. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én semmi extrát, zuhanyozáskor lemosom az arcomat tusfürdővel. Mondjuk nem sminkelek gyakran, szóval biztos nem ettől fog tönkremenni a bőröm.
2010. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!