Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani jó szemöldök...

Tudtok ajánlani jó szemöldök pomádét?

Figyelt kérdés

Az Anastasia Beverly Hills pomádéjához nagyon hasonló tartós, sokáig elég, pigmentált és nem ilyen „narancssárgás"árnyalatút keresnék. Eddig a Maybeline Tatto Brow (Medium brown) pomádéját használtam, de nekem nem igazán vált be,ugyanis elég narancsos az árnyalata és nem valami tartós. Nem igazán szeretnék rendelni, szóval inkább drogériás terméket keresnék:)

A válaszokat előre is köszönöm, sürgős lenne:/



2019. jún. 26. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Revolution Brow Pomade
2019. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
én Freedom pomádét használtam eddig, karácsonyra kaptam egyik rokonomtól Avonos pomádét, és sokkal jobb. én is meglepődtem, ugyanis nem vagyok oda az Avon termékekért, de ez meglehetősen jó. egyetlen probléma, hogy csak 2 árnyalatban kapható, míg a Freedomos vagy 15-ben. :(
2019. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
+1 revolution
2019. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ide tévedne, lehet csak az én szerény véleményem, de a Revolution pomádé nekem nagyon nem hozta az elvárt eredményt.. A palettáik alapján azt hittem ez is nagyon jó minőségű lesz. Nehezen felvihető, az ecset ami hozzá van se a legjobb, beton kemény az állaga.


Drágább ugyan, de Anastasia Dipbrow akkor már inkább.

2020. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!