Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Veszélyes az Ajak piercing?

Veszélyes az Ajak piercing?

Figyelt kérdés
úgy értem a szúrás, van rá esély,h ideget talál el és lebénul vagy ilyesmi? :S
2010. júl. 29. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ne aggódj, szerintem ez lehetetlen.
2010. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az előző rosszul tudja. eltalálhat a tű ideget, hogyha "illetéktelen" kézbe kerül. szégyellem, de régebben próbálkoztam szúrással, és az egyik lánynak olyan vastag volt az ajka, h 1órát szenvedtünk, míg beraktuk a pc-t, mert nem kívülről befelé szúrtam (branüllel), hanem fordítva, így nem tudtuk vna, csak fordítva berakni a pc-t (sima száras-gömbös, nem karika volt). utána mondta, h bedagadt a fél arca, és elmentek dokihoz, aki azt mondta, h le is bénulhatott volna a szája, ha nem veszi ki. azóta nem vagyok ilyen felelőtlen. :) szóval kozmetikusnál szurasd, és nem lesz semmi baj.
2010. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon veszélyes mert ha a csajod vagy a pasid bevadul és megrántja akkor bizony ki is szakíthatja és el is vérezhetsz!
2010. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szakemberrel csináltatod, akkor SZERINTEM nem lehet baj. Én is úgy bökettem. Akkor sem fájt, utána se volt vele baj, csak picit bedagadt és azóta is minden oké. Ami az ajakpiercingnél probléma lehet, hogy ha belül irritálja az ínyed, akkor az visszahúzódhat és ez nem jó a fognak. Nekem karika van benn, az nem birizgálja, mint a sima száras.

20L

2010. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! ^^
2010. júl. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!