Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én érzem cikinek, ha egy...

Csak én érzem cikinek, ha egy lány direkt nagyobbra rúzsozza a száját?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy veszem észre, hogy ez nagy divat lett, de elég feltűnő, sokszor nagyon látszik, hogy valójában hol vannak az ajkak és ahhoz képest jóval nagyobbra van kirúzsozva. Tudom, hogy a smink amúgy is sokat csal egy lány kinézetén, de ez nekem már soknak tünik. Nektek mi a véleményetek erről?
2020. máj. 24. 11:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
2016... javaslom, nézegessetek régi képeket. Marilyn Monroe, Bette Davis, Lucille Ball, Rita Hayworth... mindig divat volt a száj túlrajzolása, főleg a felső ajkakon látszik. Ma ugye annyival lett durvább, hogy már boldog-boldogtalan feltölteti. De tényleg guglizzatok rá, nem új dolog.
2020. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%
Férfi szemmel egyenesen röhejes.
2020. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!