Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sos 24 órás tartós rúzs????

Sos 24 órás tartós rúzs????

Figyelt kérdés
Ma a rossmannba vettem egy 24 órás tartós rúzst. Hazatérve kipróbáltam rögtön, de száradás előtt a lánykám odajött, szeretgetett. Én pedig jól megpuszilgattam. Most mindkettőnk arca csupa piros és nem jön le....jol elmaszatolodott. Hogyan tudnám eltávolítani? Igy utcara sem mehetünk. Valamint ruhából is valahogy ki kellene szednem, mert ráadásul folyt is....

#Tarós rúzs
2020. máj. 28. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sminklemosóval, lehetőleg olajos alapú, kétfázisú vagy vízálló sminkre kitalált darabbal. Ha nagyon nincs otthon ilyesmi akkor olívaolaj is működhet.
2020. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jön olajjal :(
2020. máj. 28. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Félbevágott citrommal próbáld ledörzsölni, hátha segít. Én a gránátalmalevet szedtem le úgy az ajkamról, mert megfestette a számat és semmivel sem bírtam leszedni csak azzal.
2020. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már teljesen kétségbe vagyok esve. Holnap munka, óvoda. A gyerek kabátja nadragja...az arcunk kezünk...valahol nevetséges de még nevetni nem tudok. Nem is gondoltam hogy egy pici ruzsban ennyi van. Nagyon durva. Mint a gél lakk. Szerintem ez olyan lehet csak rúzsban.
2020. máj. 28. 20:15
 5/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Mi volt a rúzs, amit vettél?

márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát 4 éve vettem. Nem tudom már a nevét. De jó tartós volt :)
márc. 22. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!