Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha már nem fáj a helix piercin...

Ha már nem fáj a helix piercingem, csak egy nagyon picit érzékeny, ki lehet cserélni másik ékszerre?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 09:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Rozsdamentes acélra szeretném kicserélni
2020. máj. 29. 10:00
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az összes piercingemet úgy cseréltem szinte ki, hogy még egy kissé érzékeny volt. Mondjuk volt, amit muszáj is volt időnap előtt kicserélnem, mert elveszett a golyó róla.. A lényeg az, hogy én mindig amikor kicseréltem, 1-2 napig még érzékenyebb volt, de aztán okés volt. A lényeg az, hogy mindenképp fertőtlenítsd utána.
2020. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap után már ki lehet, de érdemes vele 3-ik hónapig várni, vagy még tovább.

Csere előtt a csereékszert alaposan fertőtlenítsd le nyitott állapotban (golyók lecsavarva), majd a füled is a régi ékszerrel, majd amikor kiszeded a kezdőékszert, akkor a füled is töröld át alaposan elől-hátul, majd utána rakd bele az új ékszert és kezeld le.

Remélem mondanom se kell, hogy előtte alaposan moss kezet. Arra figyelj, hogy a csereékszer hossza megfelelő legyen és anyagában bőrbarát, vagy antiallergén. Ne bizsut, vagy ezüst-arany anyagút rakj bele, mivel nem vegytiszták, allergizálhatnak. Titán, bioplaszt, esetleg orvosi acél.

2020. máj. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!