Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan rajtam kívül, aki...

Van olyan rajtam kívül, aki egyáltalán nem használ parfümöt?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és nem tudom, mi a jó a parfümben. Nem dobok ki ezer forintokat azért, hogy pár centiről valaki megérezzen rajtam valami illatot. Kellemes, alig érezhető illatú dezodort használok és kész. Ja, és volt is, van is barátom, és nekik is mind ugyanez volt a véleményük:)

Szóval most komolyan, mi a gyakorlati funkciója egy parfümnek?


2010. júl. 30. 23:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát jó, nem vagyunk egyformák. Egyébként a rossmannban mondjuk soha nem vennék parfümöt. Én sem szeretem a pacsuli szagot. A parfümöknek meg minden egyes ember bőrén kicsit másképpen alakul az illatának a karaktere is. Tehát nincs két olyan ember akin ugyanaz a parfüm ugyanolyan illatú legyen, ez a szép is benne.
2010. aug. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!