Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a tusvonalas mágneses szempillákkal?

Figyelt kérdés
Egyszer használtam még a ragasztósat, de az egyáltalán nem jött be, ez a megoldás azonban elég egyszerűnek is tűnik. Kinek milyen tapasztalata van vele, illetve milyen márkát használtok, honnan rendelitek? Egy megbízható oldalról szeretném, ha lehet, akkor magyar.

2020. jún. 13. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan mágneses pillák volt, aminek volt alsó és felső rétege.

Azt NEM ajánlom, nekem egyáltalán nem jött be.

A természetes pilláim is hosszúak, mégsem működött, nem tudtam szépen, egyenletesen a mágnest összecsípni. Ha pedig meg akartam kicsit igazítani, az egész leesett.

Amennyit vacakoltam vele, már rég feldobtam volna a klasszikus ragasztós verziót.

2020. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt én is láttam több videóiban is, illetve több helyen is olvastam, hogy az összecsíptetős mágneses műszempilla nagyon nehezen felrakható, és el is ment tőle a kedvem, mikor láttam, hogy áll azon, aki feltette. Tényleg elég nehéz felhelyezni, mivel túl kicsi a szempilla, az ujjak nem elég picik és vékonyak ahhoz, hogy szépen össze lehessen csiptetni és ne lógjon a pillán. Bár maga a ragasztós sem olyan jó, nekem az a szemhéjamat nagyon húzta és egy idő után igénytelenül nézett ki. :/
2020. jún. 16. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem. Nekem nagyon bejön
2020. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pattintósat nem próbáltam, a tussal használandó viszont nagyon szuper.
2021. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem nagyon kellemes csalódás volt...

Sokan leszólják, de nyilván nem lehet összehasonlítani egy épített pillával. Nekem szerencsére nem kellett szabdalni, illeszkedik a szempilláimra.

Mondhatni kipróbálásnál is egyszerűen fel tudtam tenni, youTube videó segítségével.

Amit nekem rendelt tesóm nagyon tartós, nem akar könnyen lejönni nap végén sem.

Szerintem szuper jó dolog, nekem nagyon bevállt és meg vagyok vele elégedve. :)

2021. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!