Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit festenétek magatokra...

Mit festenétek magatokra hennával? Nekem mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Vettem hennafestéket, már festettem vele egy hal motívumot, ami nagyon tetszik szeretnék valami szépet még, ha van kép, az jó lenne, de ha leírjátok mi tetszene nektek annak is örülök, ötletekre lennék kíváncsi, és szerintetek melyik testrészen mutat a legjobban?
2010. júl. 31. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly festettem alkarom belső részére. Egyiptomi szemet de most ha lenne türelmem megcsinálni a festéket akkor szerintem valami japán írásjelet festenék ugyanoda.
2010. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy kis violinkulcsot a nyakamra:)
2010. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem például nagyon tetszik amikor a derék hátsó felére a fenék fölé festenek két irányba angyalszárnyakat bár én nem merném bevállalni:D Meg azt nem is tudja magának megcsinálni senki
2010. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!