Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Családos kisgyermekes nők...

Családos kisgyermekes nők mennyit költetek magatokra egy hónapba általába?

Figyelt kérdés
Mi a határ ami után lelkiismeretfurdalásotok van?Gyesen vagyok de a párom 100 fölött keres.Szerintetek 7-8000ft/hó sok?
2011. jún. 5. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nem a lelkifurdalás a gond hanem hogy nem jut rá..én az alapon kívül tusfürdő,sampon... pfff csak fodrász 2 havonta..ja meg hajfesték 800 ft
2011. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktam számolni.

Megveszem, ami kell.

Krémek, pakolások, hajfesték, testápoló, stb.

Ruhákat ritkábban veszek, mert úgyse megyek sehova, itthonra meg nem öltözök ki a takarításhoz.


Persze, ezek vannak a sor végén, ha épp marad rá, akkor veszek, ha nem, akkor így jártam. Ennek ellenére tele van a fürdő a piperéimmel. :)


Egy jó arckrém cirka egy évig elég, nem szoktam vastagon kenni, és nem is érdemes. Szóval nem akkora kiadás egy évben egyszer az a 2000 ft.


Ami rendszeres, az a hajfesték.

Fodrászhoz nem szoktam menni, megoldom magamnak.

2011. jún. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hajfesték 2 havonta (2 doboz kell, most Tescoban olcsón megúsztam, 599/ doboz), meg kellett vennem alapozót (1000 Ft), hajlakkot (500 Ft), szempillaspirált (1000 Ft), mert elfogyott, de ezek egyébként félévig kitartanak, szóval nem veszek havonta, dec. óta most vettem ezeket először.

Ruhákat attól függ, de most kellett az is pár db, mert kifogytam a tavalyiakból.

Nagyjából én is kb ennyire jövök ki átlagban 1 hónapra.

2011. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!