Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SEGÍTETEK LÉGYSZI? (Tapasztala...

SEGÍTETEK LÉGYSZI? (Tapasztalatok, vélemény stb)

Figyelt kérdés
Szeretnék köldök piercinget csináltatni, viszont van 1 dolog ami miatt aggódok. CSAK magas derekú nadrágokat hordok. Ha megcsináltatom gyógyulási idő alatt, illetve mikor már meggyógyult tudok magasderekut hordani? Illetve az övvel mi a helyzet?

2020. jún. 17. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már vagy 6 éve van piercing a koldokomben, frissen lehet nem ajánlanám a magasderekú nadrágot (max ha letapasztod pl egy gézlappal körbe mert az alatt azért tud szellőzni), utána viszont minden gond nélkül használhatsz, Én is csak azokat hordom. Viszont nekem pl nem esik rá a pc-re, pont fölé ér az összes nadrágot, tehát nem akadályoz semmit és nem is irritálja :)
2020. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!