Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műanyag piercing tényleg nem...

Műanyag piercing tényleg nem roncsolja a fogakat annyira?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 09:34
 1/7 lexi900926 válasza:
100%
Nekem volt, mind a kettő, és nem a fogaidat roncsolja első sorban, hanem az ínyedet. Ahogy mozgatod az ajkad, a piercing fokozatosan lenyomja az ínyt a fogadról, és ez ugyanúgy igaz a műanyagra is, ami egyébként szilikon szokott lenni. Én egyiket sem ajánlom...ugyanis ezt a károsodást nem is lehet nagyon helyretenni.
2010. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lexi900926 válasza:
100%
ja és azért adok 0%-ban hasznos válaszokat, mert ez az első válaszom, mióta regisztráltam :)
2010. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 1. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mostmár 6 éve van nyelvékszerem, de az ég világon semmi baja nincs tőle sem az ínyemnek, sem a fogaimnak. Olyan a szám, mint előtte, nincs elváltozás. Mondjuk váltogatom, és fém ritkán, kevesebb ideig van benne, mint műanyag. Ja igen, néha megnyomja egy picit a szájpadlásomat, de ez nem drasztikus.
2010. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lexi900926 válasza:
Nyelvpiercingem nekem is volt, azzal nem volt semmi gond, én az ajakpiercingről beszéltem, mert az már okozott károsodást.
2010. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szintén ajakpiercingre gondoltam.
2010. aug. 6. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Jahhh:D Bocsi. Ééértem. Szerintem ebből is tutira kíméletesebb a műanyag. Ha belegondolsz, végülis a fogak erősebb és keményebb anyagból vannak, mint a műanyag (szilikon, fene tudja mi) piercing.
2010. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!