Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix fül pc, kinek meddig...

Helix fül pc, kinek meddig fájt/volt érzékeny a szúrás után?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első nagyjából pár percig fájt, de tapintásra, nyomásra nagyjából fél évig, de utána is volt, hogy begyulladt. A második sokkal hamarabb gyógyult meg, mint az első az nagyjából 2 hónap alatt teljesen rendbejött. A harmadik és negyedik furcsa páros volt, mert egyik bal, másik jobb oldalra lett, de a bal, ahol már voltak, hamar meggyógyult, nagyjából, mint a második, de a jobb fülemben majdnem két évig szenvedtem vele, mire ténylegesen rendbejött. Teljesen ugyan úgy ápoltam őket és pont ugyan annyira vigyáztam rájuk.

Ötödiknek is vagy fél év kellett.

Összességében a berakatás után csak pár percig sajgott, de az se fájdalom, inkább melegérzet, minta egy ponton égetné a nap. A szúrás önmagából csekély fájdalommal járt minden esetben. Ez az égető érzés is hamar elmúlt, egy óra múlva már észre se vettem őket.

2020. jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél évig legalább érzékeny volt az összes helixem. És a többi piercingemmel ellentétben itt nem az volt, hogy néha előjött a fájdalom, máskor meg minden oké volt. Egy bizonyos szinten a helix piercingjeim mindig érzékenyek voltak, fájtak fél évig körülbelül. De nem volt annyira vészes, általában még aludni is tudtam rajta. Az átszúrás után pedig általában csak 2-3 percig volt max. kellemetlen, utána minden oké volt. Amúgy nekem tőbb fülpiercingem van, de a helixek a legszenvedősebbek nálam mindig, ami szerintem érdekes, a többivel alig szokott gondom lenni. 😂
2020. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dupla helixet csináltattam tavaly januárban (!!!) és az egyik még mindig "gyógyul"... Csupa púp mellette és most már gennyes is. Életemben nem szenvedtem még semmivel ennyit. Ne a szúrástól félj, hanem attól, ami utána jön...
2020. jún. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as válasz adó.

Én 1,5 hónapja csináltattam de nagyon szép mozgatni is tudom csak ha hosszabb ideig fekszem rajta, vagy a hajam picit bele akad akkor fáj. Szerencsére gyulladás stb. Nincs.

Neked viszont kitartást vele!!!:/

2020. júl. 10. 21:26
 5/5 ReGina... ***** válasza:

Nekem pont szept. 1. lett szúrva, tehát most lesz 2 hónapos.

Nekem a szúráskor lidokainnal volt érzéstelenítve, tehát azt csak egy kis nyomásnak éreztem.

Utánna olyan volt mintha egy érősebb csipesz lenne a fülemen, de nem fájt.

Másnap már érzékenyebb volt, tisztításkor megszenvedtem.

Alapvetően pár nap után szinte nem is éreztem hogy ott van.

Most sincs vele semmi baj, nap közben nem is érzem, csak ha tisztítóm és pl. megnyomom.

Aludni kb. 1-2 hét után tudtam rajta, persze máig figyelek rá, hogy inkább ne nyomjam el.

Alapvetőleg nem volt vele semmi problémám eddig, remélem így is marad. Szépen gyógyul, néha úgye érzékeny ha bele kapok. Stb. De teljesen okes és nagyon szeretem.

21/L

2020. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!