Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Maybelline Falsies Marcara...

Maybelline Falsies Marcara (rozsaszin) vagy Max Factor False Lash effect? Melyik jobb? Mi a kulonbseg? Velemenyek/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Max Factort szerettem volna, de apukam elnezte es helyette Maybelline-t vett...
2010. aug. 1. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Maybelline Falsies Marcara!!!!!! Nekem ilyenem van és annyira jóóóó!!! :D Nekem nagyon nagyon bejött. Életem legjobb spirálja eddig, de tényleg :D Legfőképp azért, mert mindig kérdezik, hogy műszempillám van-e, mert akkorák :) Nem bántam meg, hogy megvettem. A másikat nem használtam még, de szerintem nem is fogok. Ez marad örökre!!! *_* :D Az ára sem drága. Jól tette apud :$ :)


18/L

2010. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A két márka alapból eltérő árban is,de főleg minőségben. A max factor messze viszi a pálmát :D

Nekem most is olyanom van és imádom,ennél jobbat ebben az árkategóriában nem lehet kapni :D

2010. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
maybelline, ugyanaz a véleményem, mint az első válaszolóé, életem legjobb spirálja :D
2010. aug. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!