Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kb mennyi idő mire elkészül...

Kb mennyi idő mire elkészül egy francia műköröm?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 22:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

am. hogyha duci vagyok akkor is jól áll a műköröm?:S az újaim nem vastagok csak azért szeretnék műkörmöt mert folyton rágom a körmöm :D és nem tudok róla leszokni :S

és már engem is zavar..

2010. aug. 1. 22:18
 2/16 anonim válasza:
Ez manikűröstől függ. Nekem porcelán műkörmöm van, 1,5-2 óra alatt van meg. Az elején a reszelés az, ami sok időt igénybe vesz. Volt aki 3 órát eldolgozott rajta, hát az kínszenvedés volt.
2010. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Szia, előző vagyok. Szerintem duciságtól nem függ. Én is az vagyok, és ez szebb, mint a tövig rágott köröm, az biztos! :-) Próbáld minél vékonyabbra csináltatni, mert ha vastag, nem szép. És minél rövidebbre, úgyis megnő :-)
2010. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi (: esetleg képet tudnál küldeni hogy neked milyen van? hogy hogy néz/ett/ ki?
2010. aug. 1. 22:26
 5/16 anonim válasza:
oké, pillanat
2010. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Ezek már 4 hetesek, és lenőttek, ezért nem olyan szép. A jövő héten megyek. Ezek a körmök kb. 4-5 hetet bírnak ki, attól függ, hogy menyire precíz a munka.


[link]


[link]

2010. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszi szépek. (: én is ilyesmit akarok cask nem tudom hogy milyen hosszú legyen. :/ szerinted? végülis hosszút se akarok mert még sosem volt műkörmöm se hosszú körmöm. :D

16/L

2010. aug. 1. 23:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha zselés, akkor kb 1,5-2 óra, ha porcelán, az kb 45 perc - 1 óra. A zselés tartósabb, a porci viszont természetesebbnek tűnik.


De nagyon válogasd meg hova mész körmöshöz!!!! Nekem volt műkörmöm, úgy befertőzött a körmös gombával, hogy először az ujjaimon, majd az egész tenyeremen elterjedt, hónapok óta kenegetem, járok bőrgyógyásztól bőrgyógyászig (abban megegyeztek, hogy a körmösnél kaptam el) és szidom a napot, amikor felmerült bennem a műköröm gondolata.

2010. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Szia, az vagyok, aki a képet tette fel. Én úgy szoktam ellenőrizni, hogy jó-e a hossz, hogy leteszem a kezemet az asztalra, az ujjbegyeimmel érintve, és ha nem a körmöm ér le, hanem a bőröm, akkor az jó, mert elég kisit, de szép, és nem tömzsi. Remélem érthető volt. :-)

Egyébként nekem sosem volt zselés, mindig porcelán, és tényleg választhat rosszul az ember körmöst, volt hogy 2-szer nekem is betörött, mert nem jó anyagot használt, de akkor váltottam, és kerestem mást. Most nagyon meg vagyok elégedve. Remélem szép lesz a körmöd!

2010. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

kedves elözö.

minek csináltacc akora mükörmöt?

bocs de nekem a körmöm hoszab mint a te mükörmöd.

azért nem éri meg.

akor inkább növezdmeg a körmöd és festesd ki..

ha már mükörüm az érjen az újbegyen tul..

szeritnem.

nekem ez a véleményem

elmész a körmöshöz megmondod h most van elöször ne legyen se túl hoszuu se túl rövid ésö tudni fogja(:

majd irj, hogy mien lett(;

2010. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!