Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műkörmöt kérjek?...

Milyen műkörmöt kérjek? Hamarosan lesz az esküvőm, és mivel nagyon gyengék a körmeim, biztos hogy letörne valamelyik. Nem szeretnék extrém méretet, formát, csinos kis francia manikűrt szeretnék, de nem tudom, milyen lehetőségek vannak műköröm terén?

Figyelt kérdés
Próbálok utána olvasgatni, de zselés meg porcelán...ezek nekem semmit nem mondanak, még sose volt ilyenem. Minden javaslatot szívesen fogadok!
2010. okt. 24. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

szia! a zselé könnyebb, jobban bírná a körmöd. ha félsz, hogy letörik, menj pénteken körmöshöz, akkor biztos nem lesz gáz

mutatok pár szépet:

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A második az kifejezetten tetszik!Nagyon szépek! Akkor ezek a zselés technikával készültek? És azt hogy kell elképzelni, mármint a folyamatot ahogy elkészítik?
2010. okt. 24. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:

szia első vagyok. hát a folyamat maga az olyan 2 óra.

formára reszelik, csiszolják a körmöd, polírozzák. a rendes körmöd alá betesznek egy "papírt", amit meghajlítanak olyan formájúra, mint a körmöd lesz. erre kenik a zselét, ami az állaga miatt megáll rajta. ezt beteszed az UV lámpa alá, így "megköt", kiveszik alóla a "papírt", kifestik, és kész is. de minden egyes lakkréteg után UV-zni kell.

:)szia, és sok boldogságot!Irigyellek:)


http://www.youtube.com/watch?v=HLPA4dsL9jU

2010. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bocsi, most nézem, a másodikon a díszek porcelánból vannak. a zselésre nem tudom, lehet-e ilyent tenni, de szerintem elsőnek ne csináltass ilyen dísz, pláne ne esküvőre, nehogy beleakadjon a ruhába, vagy valami baleset legyen!de a zselésre is nagyon szép mintákat lehet lakkal rajzolni:

[link] a formát nézd)

valamint lehet bele kis szárított szirmokat, strasszokat, meg mindenfélét tenni.

ez pl. kifejezetten szép esküvőre:

[link]

2010. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nézelődj még ezen az oldalon, sok információt megtalálsz.

2010. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm széepn, nagyon hasznos válaszok voltak! Az a francia manikűr nagyon tetszik, pont ilyen lenne az elképzelésem!
2010. okt. 25. 09:04
 7/8 anonim válasza:

[link]


itt rengeteg körmös fent van, ha nincs körömösöd akkor itt is elérheted amelyik neked szimpn dolgozik.


[link]



[link]

2010. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szétnézek, nincs körmös ismerősöm:)
2010. okt. 25. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!