Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri ezért a francia műköröm...

Megéri ezért a francia műköröm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nekem alapból szép körmeim vannak, de a francai körmöt nem tudom szépen, vékonyam, mű hatással elkészíteni magamnak.Arra gondoltam, hogy veszek a drogériában valami erős francia körmöt, és hozzá erős ragasztót.Ez nekem csak 1 hétig kellene, hogy fent legyen.Ezért megéri megvenni?A szüliem is beleegyeztek, és a manikűrösöm szerint sem lesz 1 hét miatt eget verően nagy baja a körmeimnek.Ki mit tenne? Esetleg olyan, ami bevált?
2009. dec. 23. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

De ha szép körmeid vannak, akkor miért akarsz mű hatást elérni ezzel a felragasztható körömmel ?

sokkal szebb a természetes :(

2009. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak soha nem tudom szépre a franciát, mert nekem vagy elmósodik, vagy túl vastag lesz... :/

és szeretném kipróbálni.Nem ilyen óriásat szeretnék, csak ezt a kicsit.

2009. dec. 23. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Próbáld meg azzal a sablonnal és vigyél fel rá zselét :D

úgy lehet h tartós és szép lesz.

Vagy ha az se jön be, akkor a körmös tuti megtudja neked szépre csinálni a saját körmeiden :P

Szerintem ne tedd tönkre főleg ha szép, ez csak egy tanács, de ahogy te érzed :)

2009. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tény és való, hogy a francia festés lepattog, de ha a dm-es vagy hasonló műkörmöt veszed meg ahhoz valami tixot az nem lesz szép plusz azok a ragasztók szerintem nem éppen jó minőségűek. Mivel az műköröm azt csak úgy nem fogod tudni felragasztani mert nem fog pontosan illeszkedni a körmöd formájához. kérd meg a manikűrösödet ha foglalkozik műkörömmel, hogy erősítse meg a körmödet zselével, és azt tudja úgy csinálni mint a francia manikűrt, csak ez tartósabb ugye és tovább marad fenn mint egy hét, de azt ő lefogja tudni reszelni :)
2009. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem jobban jársz ha körmössel megcsináltatod.Abból az árból kijön amit a körömért meg a ragasztóért kiadsz.Ráadásul azok a körmök lepotyognak fellevegősödnek ha nem jól rakod fel,arról nem is beszélve ha leszeded a ragsztót lerobbantani róla......Abszolút műkörömpárti vagyok,de azoktól a boltiaktól mentsen meg az Isten.

Ha meg a sajátod szép minek vágnád tönkre.

2009. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha magadnak festesz franciát akkor pedig 4 rétegben csináld.

alaplakk

rózsaszín

fehér francia vég

átlátszó fedőlakk


drogériákban lehet kapni pontozó tust, üreset is és fehéret is, 3-400 ft körül van, ennek nagyon vékony az ecset része, ezt vegyél esetleg ha többször is csinálsz magadnak franciát, mert evvel jóval egyszerűbb festeni a mosolyvonalat :)

2009. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyu,én ezt csinálnám:

a) elmész manikűröshöz és kifesteted vele a körmöd: szép és talán kibírja 1 hétig.

b) elmész körmöshöz és tetetsz fel tipet a körmödre(ha nem hosszú a körmöd) ezt szokták a zselé alá rakni. ez max pár napig van fenn, utánna leesik magától és nem károsítja a körmöd. erre lehet festeni és akár zselével díszíteni is, és akkor nem kell zseléréteget ráhúzni így nem megy tönkre a körmöd, nem is tartós, hanem alkalmi de szép és nem drága!

2009. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi ez a TIP? már halottam róla, de pontosan mi ez?

Egyébként köszönöm, és lehet h igazatok van.

2009. dec. 23. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:

az a műköröm alapja... felragasztják, és utána azt formázzák.

így néz ki: [link]

2009. dec. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!