Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthoni füllyukasztást mennyir...

Otthoni füllyukasztást mennyire ajánljátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lukat lövetni a fülembe(nem porcba), de Pesten kb. 5k-tól kezdődik az ára, és otthon meg max.2k - ba kerülne a füllyukasztás. Az érdekelne, hogy ti inkább azt ajánljátok, hogy fizessek több pénzt és menjek el "profihoz", vagy az is jó ha veszek egy fülbelövőt és megcsinálom magamnak? Köszi a válaszokat!

2020. júl. 6. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Én steril tűvel fúrtam magamnak lyukakat a füleimbe (nem porcba), persze előtte-utána rendesen fertőtlenítettem + az ékszert is.


De kiskoromban anyukám is szúrt nekem (az első kettőt) almával a fülem mögött😂 Még élek :D

2020. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Semmiképp!!! Az ilyen dolgok azok, amin NEM szabad spórolni. Elég egy rossz mozdulat, és le is bénulhatsz. Nem éri meg kockáztatni.
2020. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Inkább fizetnék, bár nagybátyán megoldotta egy biztostűvel magának... Meg az oszt.társaim is egymás fülét szúrkálták az iskolai wc-ben...
2020. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ezt mindenképp érdemes szakemberre bízni. Elfertőződhet, lehet, hogy rossz helyre szúrod, és nagyon kellemetlen lenne. Egy profi piercer olyan ügyesen szúr, hogy sokkal kevésbé fájdalmas. Mindent megfelelően fertőtlenít, steril eszközökkel dolgozik, pontosan tudja, hová érdemes szúrni. Egyszeri, nem túl nagy kiadás, ami simán vállalható.
2020. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Én tuti elmennék szakemberhez. Már csak azért is, mert nincs kedvem szenvedni evvel, mikor Ő megoldja fél perc alatt. :D Mondjuk az 5 ezret drágállom, szóval ha van esetleg valami programod vidéken, lesz valami program, akkor érdemes egybekötni, általában 2 ezerbe kerül a kisebb városokban.
2020. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is elmennék szakemberhez. Ha elfertőződik vagy baj van vele és megveszed rá patikában az ecsetelőt akkor ugyanott vagy árban mintha nem magadnak csináltad volna.
2020. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
27%
Én is magamnak szúrtam tűvel és almával, előtte és utána fertőtlenítettem persze mindent. Semmi bajom, pedig egy hét után már bizsut raktam a fülembe. Szerintem simán megcsinálhatod te is. Ha bármi kérdésed van szivesen válaszolok. Bátorság!
2020. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!