Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj két fülbelövés...

Mennyire fáj két fülbelövés egymás után, fülcimpába?

Figyelt kérdés

Kb öt éve volt egy, az egyik fülcimpámba. Nem fájt, pár percig zsibbadt utána, csak a kattanás hangja volt rossz. A helix pc-m szúrása három és fél éve egyáltalán nem fájt, csak zsibbadt utána.

Most gondolkodom, hogy a másik fülcimpámba szeretnék még két plusz fülbevalót. Egy ismerősömnek az első volt érezhető, a másodiknál meg annyira zsibbadt a füle, hogy nem érezte.

Mennyire lenne fájdalmas egymás után a kettő?


2020. júl. 10. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is pont kettő volt. Abban a pillanatban mikor lőtték akkor elviselhető volt a fájdalom teljesen, pedig az én fájdalom küszöböm elég alacsony. Utána kb 2 hétig volt nekem fájdalmasabb, a hajamat fel kellett csatolnom mert egy kis hajszál is már ha hozzá ért nagyon fájt. De miután begyógyultak nemvolt gond :) Szerintem ha vágysz rá bevállalható mert kezdetben picit nehezebb viszont utána jó s szép :)
2020. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. :) Hát elvileg nekem is alacsony a fájdalom küszöböm, de valahogy fülnél nem. Amikor az első plusz lyuk meglett, én aznap este már azon az oldalon aludtam :D

Csak tartok attól, hogy kettő esetén nem megy ilyen simán :D

2020. júl. 10. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Piercing lövése mindig kockázatosabb mert ezzel roncsolhatod a füledet, különösen a porcot. Láttam már ilyen fülbelövő után széttört porcot, annak a gyógyulása évekbe is telhet.

Ráadásul az ilyesmit nem is lehet rendesen fertőtleníteni, és a hegyes végű ékszer szúr.



Ahol friss piercingbe köves ékszer kerül, ott nincs rendes higénia mert ez a kemencében megolvadna vagy robbanna. 2-3 hónap mire meggyógyul, utánna lehet bele köveset tenni.


Egy ügyes piercer minimális fájdalommal szúr neked egyszerre kettőt lobe-ba.

Porcba neccesebb, de az is megoldható, de kockázatosabb a gyógyulás.

2020. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, most nem porcba szeretném, hanem a fülcimpámba. Porcba soha nem lövetném, egyszer már megszívtam vele, ki kellett venni, és utána rájöttem, hogy szúratni kevésbé fájdalmas, és úgy könnyebben is gyógyul 😅

De akkor fülcimpánál is fennáll ugyan az a veszély, ha nem szúratom? Mármint nekem az alap két pár és a plusz egy is lövetve lett, és semmilyen gondot nem okozott a fülcimpámban.

2020. júl. 13. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:

A !kockázat! kisebb ha szúrják.

Mindig van egy x százaléknyi ember aki megússza, csak az a szerencsés/komplikációs aránya nem ugyanaz a két módszer esetében.


Természetesen egy kontár piercer szúrva is el tudja bacni, emiatt kéne jó helyre menni. És miután kiléptél az ajtón még mindig el tudod fertőzni, vagy piszkálással irritálni.


Nézd nekem is volt lövetve, általában nincs baj, ha meg igen akkor már késő. Sőt, mondok rosszabbat. 13 éves hülye fejjel mi csináltunk butaságokat, is szúrtunk magunknak öngyújtóval áttüzesített varrótűvel fülbevalót, és...nem lett baj, de ettől függetlenül nem ajánlanám. Nem török pálcát fölötted, pontosan tudom milyen ha nincs pénz/anyud nem engedi/csak ez van a faluban, de mióta tetoválással foglalkozom, sokkal inkább rálátok arra hogy milyen az amikor nem sikerül jól.


Piercing szúráskor nem csak egy pontot kell eltalálni, de a szöget is. Ha rossz helyen van a luk (ami lövésnél gyakori) azt is utólag nehezebb korrigálni.

Olyat is láttam hogy pl valakinek egy luknak három vége lett, mert az első annyira sréhen lett csinálva, hogy csak így lehetett javítani rajta.

2020. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!