Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek tetszik az Avon attracti...

Kinek tetszik az Avon attraction one fresh parfüm illata?

Figyelt kérdés

Tartós az illata?

Megéri az árát?


Nekem megtetszett nagyon, de félek olyan gagyi minőség mint a nagy része az avon parfümöknek.


2020. júl. 13. 11:19
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem tetszik
7 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Az Avon parfümökkel sajnos jobb vigyázni, - nagyon gyakran köszönőviszonyban sincs az újságpapírra fújt finom illat azzal, amilyennek a valóságban, bőrön mutatja magát.

Pont ezért nem jó dolog egy katalógus alapján parfümöt választani, - pláne nagyobb kiszerelésben / tételben.


Mindenképp bőrön kell tesztelni megvétel előtt is, - beszéljünk bármilyen illatról, mert egyrészt egy papírra fújt, vagy újságpapíron szagolható mintánál csak a FEJILLATOK, azaz kb. a leghamarabb elillanó, az olcsóbb minőségű illatok esetében a legkevesebb ideig érződő komponensek érezhetők.

A másik ok még ennél is jóval fontosabb: minden ember bőrének egyedi a kémiája, - mindenkin egy más arcát mutathatja ugyanaz a parfüm, és nem mindenkin előnyös. Lehet, hogy az egyik nőn lélegzetelállítóan finom, míg a másikon kifejezetten kellemetlen, penetráns bűz, vagy egyáltalán nem “önazonos” az illető számára, látványosan taszítják egymást.


Ezt nem csak általánosságban mondom el, - ugyanis sajnos NEM EGY ilyen mellényúlásom volt az Avon márkánál. Az ő illataik és az én kémiám egyáltalán nem kompatibilisek egymással, bármennyire próbálkoztam eddig.

Az egyik ilyen eset pont az említett flanker anyjával, a “klasszikus” Attraction-nel történt meg.

Újságban nagyon tetszett, így mindenképpen akartam. ...A bőrömön viszont köszönőviszonyban sem volt vele, - egy szúros, mégis gejl, nagyon olcsó hatású bűzzé vált. 👎🏼

Tapasztalataim alapján az Avon illatok a valóságban jóval édesebbek, mint a valóságban (rajtam).

És ezt úgy mondom, hogy rengeteg édesebb gourmand illat rajongója vagyok, - viszont amit az Avon illatok produkálnak ezen a téren, az még nálam is túllép egy határt. Jóval magasabb az “édesség-görbéje”, mint amit még képes vagyok elviselni, - egyáltalán nem kellemes


Ha mindenképp szeretnél rendelni, azt javaslom, először kicsi, 10 ml-es kiszerelést vegyél, mert ezzel könnyű tesztelgetni magadon az illatot, - továbbá, ha nem tetszik, nem akkora veszteség, nem fog megbuggyanásig a polcon porosodni.

2020. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

* ...jóval édesebbek, mint a papíron.


Továbbá a lényeg: csak akkor érzed “3 dimenzióban” az illatot, ha kipróbálod, sajnos egy teszter csík alapján nem tudod meg.

2020. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!