Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék csináltatni ha...

Szeretnék csináltatni ha minden igaz holnap megyek nagyon jól megtudja csinálni de mivel még sosem volt ígynem tudom hogy milyet csináltassak nem szeretnék hosszút :S szóval valaki tdna segíteni hogy milyet csináltassak? Hogy nézzen ki stb.

Figyelt kérdés

( Eddig még sosem volt műkörmöm ) amúgy csak azért szeretnék csináltatni mert rágom a körmömet már kb 6éve és nem tudok róla leszokni :D és ezért szeretnék csináltatni kb ilyen hosszút szeretnék: [link]


esetleg ha képet tudnátok küldeni hogy a tiétek milyen akkor megköszönném! (:

15/L


2010. aug. 2. 19:16
 1/9 A kérdező kommentje:

ja és kicsit duci vagyok :S attól még jól állna nekem a műköröm? :S

ja és hogyha holnap megyek a műkörmöshöz és látszik h. rágom a körmöm akkor nem fog szólni? vagy nem fogja azt mondani hogy várjam meg amíg megnő egy kicsit? vagy csak simán ráteszi és ennyi?

2010. aug. 2. 19:18
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!én a helyedben valami természetesebbet csináltatnék pl:

[link]

2010. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A duciság és a műköröm között nincs összefüggés.Nem fog kinevetni,nem fog rólad semmit gondolni,millió ember rágja a körmét.Ha nem áll fent fertőzés veszély,szóval nincs sebesre rágva a körmöd akkor fel tudja rakni.Rágott körömre sablonos műkörmöt nem igazán lehet felrakni,úgyhogy valószínű hogy tippeset fog felrakni.

Egy műkörmös

2010. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"tippeset fog felrakni" az milyen?
2010. aug. 2. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Fúúúj :S ilyet ne csináltass, ne haragudj, de szerintem irtó ronda! Ha ügyes vagy otthon is megcsinálhatod magadnak, ha két hétig növeszted a körmödet. Nem ronda, inkább olyan semilyen :S nekem nem tetszik, de a te körmöd. Viszont ha ducibb vagy, akkor az ujjaid is biztos vastagabbak, ez a köröm nem lenne előnyös, mert rövidebbnek és szélesebbnek mutatná az ujjaidat. Én ilyet csináltatnék:

[link]

vagy egy kicsivel rövidebbet


ez is nagyon szép:

[link]

2010. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem pont olyat akarok csak hogy olyan hosszú legyen :D
2010. aug. 2. 19:34
 7/9 A kérdező kommentje:
szépnek szép csak nem túl hosszú? :S nem szeretem ha hosszú.. wá :D nem tudom hogy milyen hosszú legyen mert nem vagyok hozzá szokva.. :/
2010. aug. 2. 19:35
 8/9 A kérdező kommentje:
ilyen hosszú jó lenne? ez kb mekkora? [link]
2010. aug. 2. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!!nekem volt egy osztály társam aki duci volt és neki pl kicsi kocka műkörme volt és neki pont jól állt mert oan volt mintha igazi lenni !!!

am soha ne mnej úgy műkörmöshüz h nagyon picire le van rágva a körmöd...mert nekem pl az elsőnél 3 nap alatt leestek....úgy h várej egy picit szerintem...

hát képem nincs róla de egyik francia rózsaszín mintával a másik meg lila csillámos volt!!!

rem segítettem !!

2010. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!