Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsó, folyékony alapozó?

Olcsó, folyékony alapozó?

Figyelt kérdés
Viszonylag tiszta az arcbőröm(mitesszerek, feketék, és kicsi fehérek.) tehát nincs piros és nagy általában csak ha menstruálok. De amikor alapozót használok még több lesz mert ugye a bőröm nem lélegzik. Szóval szeretnék egy olyan alapozót ami folyékony (nagyon) szóval a mitesszereket viszonylag elfedi de engedi lélegezni a bőrömet. 2000-3000 Ft-ra gondoltam. Tudtok ajánlani valamit?

2020. aug. 2. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Én Bioderma alapozó használok, mert problémás az arcbőröm. Ez olyan 4700 Ft körül mozog. Ennek tényleg folyékony az állaga, és tökéletesen elfedi a bőr hibákat, nem kell sokat használni, korrektor is van a kupakjában. Egyébként a teljes neve Bioderma Sévium Global Cover.


Ez előtt Avon alapozót használtam, azok nem olyan folyékonyak (szerintem).

2020. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Maybeline fit me alapozó.
2020. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Miss sporty
2020. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sophia Ajutthaja ***** válasza:
53%

Solitent, kb 650 Ft.


[link]

2020. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! De miért pontozzátok le egymást? :(
2020. aug. 5. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Kedves kerdező fogalamam sincs de nem is érdekel, igenis hasznos választ adtam maybeline fit me viszonylag olcso elerheto aron van nem 5 ezer mint pl mas alapozok drogerias valasztekban, illetve folyekony ezaltal konnyen eldolgozhato.
2020. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!