Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hova menjek piercinget csinált...

Hova menjek piercinget csináltatni? (több infó lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék piercinget csináltatni, két microdermalt, egy helixet és egy sima fülbelövést. Melyik szalont ajánljátok Budapesten? Ezeket lehet egybe vagy érdemes különválasztani? Illetve piercingre nem szoktat időpontot kérni, de ennyire egyszerre már illik nem?

2020. aug. 12. 03:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok budapesti, így az első kérdésed ráhagyom valakire, aki ebben jártas.

Szerintem megcsinálja a piercer az összeset egyben is, de azt mindenképp érdemes átgondolnod, hogy gyógyulás szempontjából is megéri-e (értsd: nem fogsz rájuk feküdni, nem lesz útban az egyik a másik tisztításakor)

A piercingekre pedig tudomásom szerint időpontot kell kérni minden esetben (biztos vannak kivételek, de én még olyanba nem futottam bele), de amúgy is jobb, ha lebeszéled hogy mikorra menj meg mit szeretnél, mert például nem minden piercer csinál microdermalt és jobb, ha telefonban közlik, minthogy személyesen érjen meglepetés. De ez csak a saját véleményem:)

2020. aug. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Swastika tattoo-ban a Geri jó piercer. Most a Covid helyzet miatt kell piercingre is időpontot foglalni, korábban nem kellett.
2020. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy piercingemre is időpontot kellett kérnem.
2020. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom #2-höz, Swastika.
2020. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!