Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik sminkpaletta a legtartó...

Melyik sminkpaletta a legtartósabb?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el sminkelni, olyan palettát keresek, amibe főleg nude színek vannak, mindennapi használatra.

Árban olyan max 5-6 ezerig mennék el, de ha olcsóbb az nem baj😀

Az se zavar ha mem drogériás, bármilyen márka lehet 😀



2020. aug. 13. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Essence Follow Your Heart, Essence Be You Tiful, Essence Love what you do, ezek nekem is megvannak, 2500-3000 forintba kerülnek. Minőségben semmi különbség nincs köztük, és a 20000 forintos palettáim között, pedig szinte minden nagy márkát próbáltam már, de drogériás szinten csak ezekre mondom azt, hogy brutál minőségűek. Több sminkes is mondta már, 3000 forintért profi paletta. Mindenképp próbáld ki.
2020. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
A Sleek palettái jók, és a Revolutionnek is van pár jó palettája, pl. a Flawless paletták. És nemrég próbáltam egy Beautybay palettát, ami meglepően jó volt, szóval ha a nude palettáik is vannak olyan szinten mint a színes, akkor azt is tudom ajánlani.
2020. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Egy olcsóbb paletta is tartós lesz, még ha nem is annyira erős színű, ha használsz szemhéjalapozót. Rival, Nyx, olcsóbb alapok is jók.
2020. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

Lovely classic nude palettája

Revolutiom flawless 4 alkalmi, és hetkoznapit is lehet vele csinalni.

Catrice chroome palettája

2020. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!