Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti hogy sminkeltek?...

Lányok! Ti hogy sminkeltek? Milyen termékeket használtok stb.. ♥️

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Több fajta sminket szoktam elkészíteni) , kedv függő melyiket. A nagyon alap sminkem az cc krémből (bourjois) puderből (rimmel) szempillaspirálból (maybellin) áll. Ezen felül ha akarok még valami pluszt akkor teszek fel highlightert (lovely) és bronzosítót (catrice). Ha erősebb sminket szeretnék akkor ki húzom a szemem tussal (essence) teszek fel szemhéjpúdert (revolution) és rúzst (maybellin, lovely).
2020. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Sima hétköznapra így: Színezett hidratáló vagy alapozó, korrektor, púder, pirosító, szemöldök, ajakápoló.


Ha megyek valahová, akkor még pluszban szempillaspirál, rúzs.

2020. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy. 16/L
2020. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Mindennapokon csak tussal húzom ki a szemem, plusz szempillaspirál (rimmel). Ha nagyon karikás a szemem, akkor korrektort is használok.

Szeretek egyébként sminkelni, így szoktam kapni az alkalmon ha valamilyen eseményre vagyok hivatalos. Néha akkor használok maybelline alapozót, valamint van egy kisebb szemhéjpúder paletta gyűjteményem (Revolution pro, Juvia's place, BeautyBay, Colourpop).

2020. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

#4 vagyok, azt lehagytam hogy imádom a rúzsokat, de ritkán használok, mert csak 2 árnyalat van amit igazán szeretek. A bézses (maybelline superstay valami iszonyat jó) meg a piros (L'Oréal Paris rouge is egész nap tart).

A szemöldököm sima szemhéjpúderrel húzom át.

2020. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam is kedv, tetszés, alkalom függő de általában.

Alapozo, bronzosito, szemoldokom atlatszo szemoldok gelel be fesulom, tus, szempilla spiral, szajfeny vagy ruzs, kis stickes highliterel ki emelem az arc csontot kupido vonalat.

2020. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Én alapozót használok, highlightert, bronzosítót, szemöldökceruzát, szemhéjpúdert (a hétköznapokon csak halvány színt) és rúzst (hétköznapokon nude színűt, alkalmakkor piros, rózsaszín, bordó, stb.). Régen használtam szempilla spirált is, de már van műszempillám, így nem kell.

Amúgy mindenből Chanel-t használok.

2020. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. vagyok. A tust kihagytam :)
2020. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ami fix:

Naptej, színezett hidratáló, korrektor, púder, nagyon halványan feketével átmegyek a szemöldökömön, kis pirosító és highlighter és szempillaspirál.


Ami változik: a szemhéjamat mindig máshogy festem, az egyszerű éppenhogy csillogó barackszíntől a zöld füstös szemig minden játszik. A szemhéjfestéstől függően vagy nem húzom ki a szemem, vagy ceruzával/porral a szempilláim tövét vagy cicás tusvonalat készítek, ezt is a szivárvány összes színében. Rúzsból is van mindenféle, a szám színével megegyező, barack, piros, narancs, bordó, málna, lila, kék, barna, zöld, szürke, fekete.

2020. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!