Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves korotoktól kezdtetek...

Hány éves korotoktól kezdtetek válltáskával járni a suliba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 08:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én 11.-ben 16 éves koromtól.


18/L

2010. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ahogy elkezdtem a középsulit!

25/N

2010. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én tizenkettedikben válltáskát hordtam, de később visszatértem az egy pántos hátizsákra. Egyetemen megint válltáskát hordtam.

Szerintem annyira nem kényelmes, ha tele van könyvvel, és én még plusz színescerkát meg rajzmappát is hordtam nap mint nap magammal.

2010. aug. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én 9.-be hordtam válltáskát, de hamar leváltottam nem kényelmes tele könyvvel, meg a buszon sem kényelmes vele állni.. nekem hátitáska sokkal kényelmesebb.. 17L
2010. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6.-ban 12 évesen
2010. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10.-es koromtól, 15 voltam.
2010. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

13 évesen.

De nem ajánlom senkinek.

Szép kis gerincferdülést okozott az egy oldalon cipekedés :S

2010. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt gondold meg ezerszer, én is ilyen voltam mindig egy válltáskára vágytam, és sikerült is kikönyörögnöm egyet anyától.Egy ideig tetszett a dolog nem zavart de amikor már egy-két hónapja válltáskával mentem suliba és a táskám volt vagy 10 kg-os visszasírtam a jó öreg kényelmes hátizsákomat, ráadásul görbe lett miatt a gerincem!:(

De a kérdésedre válaszolva mindenféleképpen várj vele a középiskoláig!:)

2010. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Középsuli óta válltáskát hordok. Most egyetemista vagyok és megmaradt ez a szokásom. :)

20L

2010. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

09.33 vagyok

Amúgy a válltáska szerintem akkor jó, amikor nem nagy súlyok cipeléséről van szó. Amikor nekem nehezebb volt a táskám, majd' megszakadtam és nagyon fájt. Olyankor valóban jobb a jó öreg hátizsák.

20L

2010. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!