Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt meg tudom valahogy csináln...

Ezt meg tudom valahogy csinálni? :/

Figyelt kérdés

Bocsánat a hülye kérdésért. Még nyár elején csináltam egy figyelmetlenségből keletkezett hülyeséget. Helix piercingem lett, és neten vettem piercingeket bele. Szerettem volna spirálosat is, betettem a kosárba és megvettem, viszont mikor kihozták akkor vettem észre, hogy ez szemöldökbe való.. Egyébként ez az :


[link]



Szóval igen.. Nem olvastam el rendesen. Betettem a fülembe, de ott nagyon hülyén néz ki..mert ugye nagy bele, lóg, meg minden.. Tudok ezzel valamit csinálni, hogy a fülembe is be tudjam tenni, és normálisan nézzen ki? :/

Visszaküldeni már nem tudom sajnos.



2020. aug. 22. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy újat. Ha meg sikerulne is, az atalakitas során megserul a kulso reteg, vagy karcolhat, vaghat, ettol pedig begyulladhat a borod használat kozben, sztem nem er annyit a projekt :(
2020. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó, rendben. Köszönöm a válaszod :)

Csak sajnálom picit, mert nem egy filléres dolog volt :/

2020. aug. 22. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amid van dobd fel netre, postaköltség a vevő terhére alapon.

Crazyfactory, wildcat oldalakról rendelj inkább.

Arra figyelj, hogy a különféle paramétereket jól add meg, vagy jól nézd meg, hogy az adott ékszerre mik vonatkoznak.

Átalakítani, hát, nehéz lenne, mivel vagy a szárból kéne vágni és új menet rá, vagy a spirált továbbhúzni és tekerni, viszont akkor az már egy lyukba nem lesz jó, mivel a hossza miatt két lyuk kéne neki. Illetve árban sem érné meg, többe kerül egy ilyet átalakítattni, mint venni egy másikat.

2020. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!