Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki használ ilyen szemhéj...

Valaki használ ilyen szemhéj festéket? Milyen minőségű? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


Megéri megvenni?


2010. aug. 5. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
az egyik sminkes ismerősöm ilyet is használ, de rajtam még nem próbálta, úgyhogy nem tudom. de gondolom jó
2010. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Névtelen.

Ha csak nem vagy sminkes,szerintem nem,hová a fenébe használnál ennyi árnyalatot?Ráadásul ilyen csúnya színeket.De még ha sminkes vagy sem éri meg,ha sminkeshez megyek,elvárom,hogy minőségi termékkel dolgozzon.

2010. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok sminkes de sokféle színt szoktam használni illetve szoktam ismerősöknek sminket is csinálni, persze az ára nem kevés és látom hogy nem nagy márka de végülis ha már sminkesnek is ilyen van akkor csak nem lehet rossz
2010. aug. 5. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem fontos a márka. Tapasztalatból mondom, hogy sokszor egy névtelen felülmúl egy márkásat. Ott csak a nevet, a reklámot és a csomagolást fizeted meg. Most rendeltem ilyet, utána jártam youtube-on van egy csomó videó (120 palette). Gyönyörű színek!
2010. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ :) én is rátaláltam a videókra még tegnap és meg is rendeltem
2010. aug. 8. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
én simán megvenném^^
2010. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!