Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc Carmex...

Melyik a kedvenc Carmex illatotok? Melyik szerintetek a legjobb?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam a simát, a limeosat, gránátalmásat és a cseresznyéset is. Ezek azok, amelyeket drogériában lehet kapni, viszont Notinon láttam dinnyéset, ananászosat stb. Az illatosok közül a gránátalmásat mindenkinek ajánlanám, a cseresznyés viszont nem volt a kedvencem. Ti próbáltatok valamilyen különleges illatút? Melyik, amelyik bejött nektek(egyébként leginkább a sima párti vagyok, viszont szívesen kipróbálnék újdonságokat)? A többi illatnál esetleg van olyan „hiba", mint a cseresznyésnél, hogy kicsit kevésbé hidratál, mint a sima? Ti a stifteset vagy a nyomósat szeretitek jobban(én személy szerint a stifteset, de mindig a nyomósat veszem, hiszen abban ugyanannyi pénzért több termék van)? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. aug. 30. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Stiftes limeos a kedvenc.
2020. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én még a stifteset sosem próbáltam, csak a nyomósat illetve kis tégelyest. A nyomós a táskámban van mindig, a tégelyest itthon használom az itthoni, reggeli, esti arcápolási rutin keretein belül,mikor tiszta kézzel tudok belenyúlni. Nekem bevált mind a két formában. Illatok tekintetében nincs gyűjteményem, hiába határozom el mindig magam, hogy kiszeretnék többet próbálni😂 Úgyhogy az egyszerű, sima, eredeti mentolos illetve cseresznyés van meg, de abból már rengeteg fogyott, nagyon szeretem mind a kettőt!☺️


Legjobb barátnőm pl. csak a stifteset szereti és mindig a limeosat illetve a sima, eredeti mentolosat használja. Otthon is és a táskájában is az van :)


Hol lehet még újdonságokat kapni?☺️ Drogériában is szoktak lenni vagy csak rendelni lehet? És rendelni csak az említett oldalon? :) Köszönöm a válaszod előre is!

2020. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi az EuroFamilyben(olyasmi bolt, mint a Tesco, Auchan stb.) vettük a gránátalmásat. A csomagolása nagyon tetszett, szerintem a kupak színe tök csajossá tette az egészet. 1000 Ft volt, és a sima nyomós is annyiba került. Egyébként én is szeretem mindkét formátumot, de a stiftesnél jobban szeretem, hogy kicsit szilárdabb a termék. Ezenkívül semmi bajom a másikkal, és ugye abba több is van. Eddig csak Notinon nézegettem(viszont ott azért drágább minden, pl. egy különlegesebb illatú stiftes 1300/1400 Ft), viszont akár ebayen is meg lehet rendelni az amerikai változatokat. A Target/Walmart oldalán(az Us-ban olyasmi boltok, mint az Auchan, Tesco)néztem még csak kíváncsiságból, és ott ilyen 3-as, akár több darabos szettek kerülnek annyiba, mint nálunk egy darab. Persze onnan ered a márka, de furcsa, hogy egy ilyen jó minőségű termék máshol milyen olcsó. Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, de még mindig várom, hátha valaki próbálta a dinnyéset, trópusit, epreset, ananászosat!
2020. aug. 30. 15:53
 4/5 anonim válasza:
nekem sajnos nem jött be a Carmex... vettem egyet másnapra herpeszem lett... később vettem még 1et hátha csak "véletlen" szintén herpeszem lett másnapra úgy h mostmár biztos h attól Stiftes verzió mentol
2021. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én elsőre epres tubusosat("nyomósat") vettem, imádom az illatát, igazi megnyugvás volt a sok soft-rosé-labello után. Ezerszer jobban hidratál.

Vettem mellé himalaya herbals kakaóvajas stifet, azt is imádom.

2021. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!