Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz a háti táska suliba?

Gáz a háti táska suliba?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, vegyek inkább válltáskát/oldaltáskát suli kezdésre?

18 éves lánynak gáz ha háti táskája van?!


2010. aug. 6. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz, csak azért mert a többi válltáskát hord

amúgy a gerincednek is jobb

2010. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

csak nem szeretnék úgy járni, hogy mindenki nőies meg kis válltáska...és csak nekem lenne a "régi" táska

nem másokat akarok majmolni csak nem szeretnék már első nap így beégni

2010. aug. 6. 00:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Nagyon jólnéznek ki a sportos hátitáska. Tökjó élénk szinekben lehet kapni a márkaboltokban. :) Van köztük nőies is.
2010. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk még a leg elitebbek is hátitáskát hordanak. szerintem nagyon nme gáz
2010. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát felénk csak 1-2 idióta hord oldaltáskát és majd megszakadnak ahogy verdesi az oldalukat. szóval ők is csak nevetségesek vele.
2010. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan darabról van szó, amit már általánosban is viseltél, és esetleg valami gyerekminta van rajta, akkor az gáz. :D

Viccet félretéve, szerintem sem ciki. És ma már tényleg lehet nagyon csinos darabokat is találni.

2010. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon gondolkodtam rajta, hogy idén oldaltáskát veszek, mert úgyis kell már egy sulitáska, és mert ez nőies, meg ha mondenkinek az van stb. Csak tavaly próbáltam válltáskát hordani, és 1-2 nap után szétment a vállam, majd megszakadtam, annyi könyvem van. :S

És én úgy látom, nincs mindenkinek oldaltáskája, sőt, nálunk pl. csak 4-5 ember van, aki azt hord. Meg az biztos, hogy a hátizsák egészségesebb, nem lesz tőle gerincferdülésed. :) Persze nem biztos, hogy oldaltáskától lesz, de ott nagyobb az esély. Egyébként szerintem kényelmes a hátizsák. Szabad mind a két kezed, nem kell állandóan a táskádat igazgatnod.

Szóval nem, nem gáz a hátitáska. :)

2010. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
figyelj egyetemen/fősulin nem kell annyi könyv, simán besétálhatsz egy kis nőies táskával, nem kell oda hatalmas hátizsák:)
2010. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz ennyi idősnek,bocsi.De ha nagyon sok a könyved inkább maradj annál.
2010. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!