Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Természetes szépség vagy mű...

Természetes szépség vagy mű szempilla műhaj műköröm mű száj mű barnaság mű mell?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiak véleménye érdekel de lányok válaszára is kiváncsi vagyok.

24/L



2020. szept. 15. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%
Nő vagyok, 20-as éveim elején járok, a hajam eredeti mivel hosszú derékig erő így műhajra nincs szükségem, az arcomon nincs semmi mű dolog, plasztikáztatva sem volt, alkalomra kell a műszempilla(legalábbis nekem), a bőröm nem barna, szoliban 2x voltam eddigi életem során, a mellem nincs plasztikázva és a mérete miatt nem is lesz rá szükség a jövőben sem, mert se nem nagy se nem láthatatlan, a körmöm is eredeti viszont egy réteg gellakk mindig van rajta mert nagyon törik. Ennyi szerintem még belefér a természetesbe.
2020. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

30 évvel ezelőtt a NŐ-k szépek voltak, természetességükkel, szolidan !!! hivalkodó dekoltázzsal, elegáns !!! sminkkel és szépen !!! öltözve a mindennapokban is, egyenes háttal és vállal. Egy öröm volt az utcán sétálni, esztétikai élmény.


Ma a nők 80%- a púpos görbehátú lelógó vállakkal, tramplin öltözködve, vagy az agyon "mű"-zött, de 50-150e Ftos sportcipő-műhaj-tűhegyesműköröm-szilikonok kombókkal hiszik magukat vonzónak.


Nézzetek meg minden szemből elvileg szép TV szereplőt pl. oldalról katasztrófán néznek ki.


Elmúlt az utcán szépség-eleganciára a belső igény.

2021. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!