Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma lett kész az industrial...

Ma lett kész az industrial piercingem. Mikortól ajánlott edzőterembe menni vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szörnyen lassan gyógyuló piercing, de közben nem szeretnék sok edzést sem kihagyni miatta főleg, hogy személyi edzőhöz is járok és nem csak egyedül.

2020. szept. 23. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy hét múlva vagy akár előbb is simán. Vegyél octeniseptet és azzal fújogasd meg figyelj rá és nem lesz semmi gond vele. :)
2020. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vigyázol rá, akár azonnal mehetsz. Figyelj, hogy edzés közben ne érj hozzá, ne üsd meg, a hajad ne akadjon bele, stb. Edzés után fertőtlenítsd, mivel az izzadás miatt könnyebben megtelepszenek a baktériumok.
2020. szept. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Még azt lenne jó megtudni, hogy csak szerintem túl hosszú a rúd? Mások szerint nagyon hosszú és azonnal cseréltessem ki, amint lehet. Csak túloznak?

[link]

2020. szept. 25. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez átlagos méret. Legelábbis a legtöbb embernél kb. ekkorát láttam.
2020. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ezután csak sokkal kisebb lesz :D
2020. szept. 25. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kép alapján úgy tűnik, hogy nyom a halántékodnál, ez nem zavaró?
2020. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem zavar :)
2020. szept. 28. 18:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szúrás után bármikor bedagadhat a fül, egészen a teljes gyógyulásig. Azért tesznek bele elsőre ilyen hosszút, hogy akkor is elegendő helye legyen. Később kicserélheted rövidre, de a szúrás után hagyj neki legalább fél évet gyógyulni.
2020. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!