Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítséget kérnék pár dologban...

Segítséget kérnék pár dologban, tapasztalt sminkelők(?)

Figyelt kérdés

Makeup.hu-ról rendelnék, de gőzöm sincs, hogy miből mi kéne nekem.

Szeretnék egy alapozót, egy olyat, amivel a szem vízvonalát kell festeni és egy ajakápoló féle rúzst/szájfényt, ami nem erős színű. Ennyi. Azt hiszem.

Tudtok segíteni olyat találni, amivel nem lövök nagyon mellé?



2020. szept. 28. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom hogy kezdőként alapozót rendelj, nem fogod tudni belőni a megfelelő színt. Még a boltba is nagyon nehéz kiválasztani a megfelelőt, sokat kell próbálgatni. Én azt ajánlom hogy inkább menj be egy drogériába és a teszternek a színeit próbálgasd, a nyakadon. Alapozóból nekem a L'Oréal true Mach, a bourjoa healthy mix vált be.

Szemceruzából igazából az olcsóbb kategória is megfelelő lehet, nem tudom hogy fehér vagy fekete szemceruzát szeretnél-e. A fekete szűkíti a szemet, a fehér pedig nagyobbítja.

Ha kezdő vagy akkor én az essence, catrice, maybellin termékeket tudom ajánlani.

Ha kérdésed lenne írj bátran

2020. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Essence Longlasting szemceruza, vagy Essence Kajal Pencil.

Szájfény: NYX Butter Gloss, vagy Essence szájfény.

Rúzs: NYX Butter Lipstick, ez egy krémes rúzs, nem szárít, mint a mattok. A Bourjois Rouge Edition is ilyen, de az oldalon csak két erősebb szín kapható belőle.

Alapozóból a Bourjois Healthy Mix tényleg jó, illetve ebből a BB krém is szuper. A L'Oreal True Matchot még nem próbáltam, de csak jót hallani róla. Az én két kedvenc alapozóm az oldalon viszont az Aden Full HD, és a Revlon Colorstay. Ezek már magasabb fedésűek. Ha nem tudsz dönteni, melyik szín jó neked, akkor drogériában keress bármilyen alapozót, amiből van számodra megfelelő szín. Jegyezd meg az alapozót, és az árnyalat nevét, aztán a findation.com oldalon ha ezt megadod, akkor bármilyen kiválasztott alapozóból megadja neked, hogy abból melyik árnyalat lesz neked a megfelelő. Nekem eddig mindig bevált.

2020. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! <3
2020. szept. 28. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem meg ne drogériába menj (DM és társai), mert ott sem fogod megtalálni egyedül a neked való alapozót. Érdemesebb lenne egy MAC, Estée Lauder, vagy Douglas üzletbe bemenni, mert ott segítenek neked kiválasztani a megfelelő színt. Ráadásul nem is 3-4 színből választhatsz, hanem 15-20-ból minimum. Lehet, hogy többe kerül, viszont az eredmény 100%-os lesz és nem kell majd két hét múlva kérdezősködni, hogy sz.r az alapozó és fénylik tőle a fejed, milyet vegyél helyett.


Rúzsból pedig az olcsóbb kategóriások közül a MAC a legjobb.

2020. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát, közben rendeltem, azt csináltam, hogy hülyeség, pazarlás, de mindenből többet vettem 😁

Valahogy gáznak érezném bemenni egy boltba és próbálgatni, na meg sajnos nekem az se mond sokat :S

2020. szept. 29. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell gáznak érezned, ezekben a boltokban pont azért vannak ott az eladók, hogy segítsenek. Egy Estée Lauderben azért kicsit tájékozottabbak, mint a DM-ben.


Valószínűleg így ráfázol kicsit, de nem baj, a saját hibáiból tanul a legjobban az ember.

2020. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapozo,L'Oreal infelitible, vizvonalra szemceruza attol fugg milyen szinut akarsz fekete,feher esetleg szines, aleverde markát tudom ebből javasolni.Szájfényből catrice,vagy essence shine shine, esetleg Trend it up márka, nude ruzsra gondolsz sztem, jó nude ruzs árnyalat trend it up 420, vagy maybeline ruzsoknal nézz körül.
2020. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es a mac rúzsai meg az a marka mióta olcsó? Nem csodálom hogy lepontoztak, a mac kóztudott hogy egy drága luxus márka csak egy mac rúzs kb 6-7 ezer vagy több! Nem mindenkinek telik enyi pénzt elkölteni csak egy rúzsra! Illetve a mac alapozoi is 10 ezer alatt nincs.

Kicsit szállj a földre ha neked telik rá örülj neki de nem mindenki van így el eresztve anyagilag.

2020. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Azért a MAC nem éppen luxusmárka. Egy Christian Louboutin, Hourglass, TF rúzs már sokkal inkább luxustermék. De valami, amit minden 3. plázában megvehetsz, egyáltalán nem az.


Nyilván drágább árkategória, ez tény, de szerintem már egy L'Oreal, Bourjois rúzs is van 3-4 ezer.

2020. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!