Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, aki szokott necc...

Lányok, aki szokott necc harisnyát hordani olykor-olykor, kérhetnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: vettem egy apró lyukú neccharisnyát, mert már többször hallottam, h nyár estékre ideális viselet, jobban szellőzik, és kevésbé meleg, mint egy harisnya. (Amúgy sztem a 8-denesnél nem, de mindegy). Gondoltam kipróbálom, mit veszíthetek. Tegnap este vettem fel először, és el is mentünk bulizni a csajokkal, most értem haza, és vegyes érzéseim vannak. Egyrészről, tényleg egész jól szellőzik, és alig izzadtam le benne. Viszont két solog van, ami nem tetszett. Az egyik az, h a talpamnál folyamatosan úgy éreztem, mintha valami zsinegek lennének a cipőmben, minden lépésnél érződött, h hol van anyag, és hol van lyuk. A kérdésem az lenne, h ezt meg lehet idővel szokni, vagy mindig érződni fog. Illetve, valamit lehet e tenni, h kevésbé érezzem. Pl ha veszek alá egy vékony harisnyát, vagy esetleg rá egy zoknit? A másik dolog csak itthon tűnt fel, miután levettem: néhány helyen a lábamon ott maradt a harisnya lenyomata piros csíkok formájában. Gondolom, ahol jobban ráfeszült bevágott, és mivel jópár órán keresztül volt így, ott maradt a nyoma. Ez mindig ilyen szokott lenni, vagy azért lett most ilyen, mert nem jó méretet vettem?

Szóval, ezekre ha tudja valaki a választ, akkor jól jönne egy kis info, már csak azért is, h érdemes e kísérleteznem még necc harisnyával, vagy maradjak a hagyományosnál? Mert nyílván egy használat után kár lenne messze menő követleztetéseket levonni, viszont akinek van talasztalata neccharisnyával, és azt mondja, h problémás, akkor nem fogok kínlódni vele, maradok a régi jól bevált harisnyáimnál.

A válaszokat előre is köszönöm! Jah, és annyira nem is sürgős, mert mostanában nem lesz olyan szitu, amiért újra felvenném....



2018. jún. 2. 04:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha zárt cipővel veszem fel akkor szoktam rá zoknit venni,bár engem egyáltalán nem zavar hogy érzem a talpamon az anyagot, de valóban tompít az érzésen valamennyit. Nyomot nekem mindig hagy,azok is amik egy mérettel nagyobbak. Ez szerintem mindenkinél így van. Habár a nyomok nem pirosak sosem,simán csak benyomja a bőrömet picit,ez kb. 5 perc után el is múlik.
2018. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél alá vékony nylonharisnyát, akkor is érzed majd a fura érzést, de nem annyira és nem látszik meg a vonala és nem lesz olyan "lyukas érzés".
2018. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. :) Akkor legközelebb kipróbálom, h alá veszek egy vékony harisnyát. Zárt cipőt ilyenkor már nem nagyon hordok, inkább balerinát, vagy magas sarkút, azokat meg nem zoknival hordom, maximum harisnyazoknival. Igazából csak a talpamnál zavart nagyon a lyukas érzés olyasmi volt, mintha valami szitán lépkedtem volna. És, ha nem zárt cipővel veszed fel, akkor csak simán a neccharisnya? Téged eleinte sem zavart, vagy meg kellet szokni azért? Az meg, h a lábamon nyomot hagyott nem is nekem gáz, mert tényleg gyorsan elmúlt, csak abba gondoltam bele, ha mondjuk egy pasihoz megyek buli után akkor az irtó ciki, ha egy fél óráig úgy néz ki a combom meg a vádlim, mint egy kötözött sonka... 😃 Tényleg, ha vékony harisnyát veszek alá, akkor nem fog lecsúszni, eltekeredni? Mert pl amikor két vékony harisnya volt rajtam állandóan igazgatni kellett, a végén inkább levettem a felsőt. Na de mindegy is, próbálgatom majd, aztán meglátom mit sikerül belőle kihozni. :)
2018. jún. 2. 14:15
 4/5 anonim válasza:
100%

Ha alá veszel egy sima harisnyát akkor nem fog látszódni, hidd el tapasztalat...jó pár éve táncolok és rendszeresen így lépünk fel..nem fog látszani se ha leveszed és még esztétikusabb is mert szebb lesz a lábad simábbnak fog tűnni nem pedig egy kötözött sonkát fognak látni 😉

19/L

2018. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar és nem akarsz nylonharisnyát alá venni, vegyél bokáig érő, lábfej nélkülit.
2018. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!