Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök és hozzá értők!...

Műkörmösök és hozzá értők! Ezen az oldalon az első két induló készletet érdemes lenne megvenni? Melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan jó és olyan egyszerű használni mint ahogy írják a kommentárokban vagy esetleg a forgalmazók írták kedvcsinálónak?
2010. aug. 7. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:

ja és itt az oldal:

[link]

2010. aug. 7. 20:45
 2/3 A kérdező kommentje:
én soha nem tanultam ilyet de szeretném itthon magamnak csinálni a körmeimet
2010. aug. 7. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ebbe a kezdőcsomagba a legolcsóbb körmös cuccokat rakták ráadásul nagyon drágán! Inkább menj be Ázsiába(persze ha csak pesti vagy környékbeli vagy)ott jobb minőségű zselét ,uv lámpát reszelőt kapsz és rengetek díszítéshez szolgáló csillám, matrica,színes zselé stb.. található;)
2010. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!