Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A férfiak hazudnak mikor azt...

A férfiak hazudnak mikor azt mondják, hogy a smink nélküli nőket szeretik, igaz?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy azokra a nőkre hiszik azt, hogy smink nélkül vannak, akik kevés sminket használnak, vagy jó minőségű sminkeket amelyek természetes hatást keltenek...


Sajnos a valódi természetes nőket nem veszik észre. Általában azokat kapásból csúnyának könyvelik el. Így nem lehet csodálkozni azon, hogy a legtöbb nő úgy érzi, hogy muszáj sminkelnie.


Nem egyszer láttam, hogy olyan nőkre is azt mondta pár férfi, hogy mennyire jól néznek ki, mennyire természetes szépségek akin több volt a vakolat mint a falon...

Nőként ezt könnyen látni, főként ha láttad már smink nélkül is...


Ki gondolja még így? Mi a véleményetek erről?



2020. okt. 17. 12:03
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
akiken*
2020. okt. 17. 12:04
 2/32 anonim ***** válasza:
50%

én valóban smink nélkül szeretem jobban


ezt mondom úgy, hogy láttam olyan csajt aki nagyon gyönyörű volt sminkelve, anélkül meg inkább "csak" átlagos

viszont az átlagos arca valahogy sokkal jobban tetszett


úgy vagyok vele, hogy egy nőnek a mosolya legyen a legszebb sminkje

2020. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
Én nem hazudok.
2020. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem hazudnak. Ez azt jelenti: “csak a kifejezetten szép lányokat szeretem, akik smink nélkül is szupermodellek”. Az “átlagcsaj”, akit smink nélkül 5/10-re, sminkben 8/10-re pontoznának ugyanők, nem kell nekik csak “arra”. Sminkben.
2020. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt pontosan így látom. A férjem legalább bevallja hogy szereti a sminket.
2020. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
17%
Nem
2020. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Noren1989 ***** válasza:
5%

Én csak akkor hazudok, ha mozog a szàm.


Amúgy: ami természetesnek hat, arról honnan a vérből tudjam, h smink, vagy anyuéktól kapta még a leànyzó?


Ettől függetlenül, ha màr így kiemelted a természetes lànyok észre nem vételét: te tàn az lennél, és nem jutott dinnyeföld?

2020. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

De most őszintén, nagyon kevés lány néz ki úgy mint egy topmodell.

(Makulátlan bőr, nagy szemek,sűrű fekete szempilla...stb)


Ezek túl nagy elvárások. Ha szépből olyan sok lenne, akkor azt neveznénk átlagosnak.


Amúgy kifelejtettem, hogy mostanság egy csomó nő állandó 3D műszempillákat rakat be, meg tetoválja a sminkjét, vagy vízállót rak fel így még az sem biztos, hogy természetes akit elvisztek úszni az elsô randin.

2020. okt. 17. 12:11
 9/32 anonim ***** válasza:
72%
Persze, ez a lényeg. A férfiak a sminkelt, müszempillás, műkörmös, szilikonos macákra buknak, a természetes lányokra meg vagy csak a lányok 16 éves koráig, vagy pedig természetes szuperbombákra (akik amúgy szintén szolidan sminkeltek legtöbbször).
2020. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

7# én sminkelem magam enyhén. Korrektor, púder, szempillaspirál és sokan észrevesznek.


Nem magamról írok hanem sok barátnőm panaszolta el, hogy ez a baja, sőt ezt már filmekben is hallhattuk...


Amiatt tettem fel a kérdést, hogy az olyan lányok akiknek ezzel van gondjuk, választ kapjanak

2020. okt. 17. 12:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!