Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felizgat a gondolat, hogy ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat a gondolat, hogy ki sminkeljen egy lány. Miért? Hetero vagyok. És nagyon zavar hogy kíváncsi vagyok erre

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Nem bántásból, de az erős túlzás szerintem, hogy hetero vagy!

Szerintem valami bi dolog bujkál ott valahol mélyen!

Vagy valami nagyon extra fétis, amiről még én nem hallottam.


33/F

2020. márc. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egy férfire se izgulok fel se a péniszre.

Taszít az egész.

Rossz bele gondolni...

Nem tudom mivan velem.

Arra vágyom hogy egy csaj ki sminkeljen és utána úgy smároljunk.

2020. márc. 21. 00:15
 3/12 A kérdező kommentje:
Megmagyarázhatatlan számomra.
2020. márc. 21. 00:15
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Ne itt várj már megerősítést, mindenki le fog b#zizni:D

Felizgat? Akkor tedd azt. Ne törődj mások véleményével. A legtöbb embernek van valami fétise vagy érdekes vágya, és ha mind azzal foglalkoznánk hogy mások mit gondolnak, akkor mindenki csak missziben szexelne, a nagyon kalandvágyók néha kutyában...

Amúgy ha érdekel a véleményem, szerintem simán lehet hetero egy olyan pasi aki szeretne belekóstólni a női kinézetbe.. illetve itt is megvan a kettős mérce. A lányok a pasijuk pulcsiját, pólóját, ingjét felvehetik, és jajdecuki, de ha egy pasi belegondol mondjuk a sminkelésbe, az már csak ratyi lehet. Nem, az a meleg/biszexuális, aki pasiként felizgul bármilyen más FÉRFIVAL kapcsolatos tevékenységre.. én ebben nem olvastam másik pasiról.

Szóval ne aggódj, nincs bajod. Lehet hogy csak kíváncsiság, minden féle szexuális tartalom nélkül. Próbáld ki, majd kiderül, de ne préseld magad kategóriákba, ne akarj elvárásoknak megfelelni, csak próbáld ki es élvezd ami izgat!

N

2020. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Biszex hajlam.
2020. márc. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
#4 nem, nem lehet hetero aki a nő kinézetbe bele akar kóstolni, ez már a dolgok kiforgatása. A hetero az csak a nőket szereti. A biszexnek meg mindegy.
2020. márc. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
66%

Nagyon köszönöm a válaszokat.

És csak a lányok vonzanak.

2020. márc. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezt miért így írta?

Mindegy...

2020. márc. 21. 00:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert két cimmel vagy fenn.
2020. márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 cseppszi ***** válasza:
80%
Szerintem semmi baj nincs ezzel. Mondjuk sminkbe is van több ezer féle. Vannak kifejezetten férfi sminkek , meg szinpadi sminkek is. Pl egy bohócarc is smink, meg egy férfi rockzenész szinpadi sminkje is az. Ettől még simnán lehetsz hetero. Aki csak női sminkbe gondolkozik nem ismeri magát a sminkelést ...
2020. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!