Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőnek ez így taszító? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek ez így taszító? Ha igen akkor miért? Nem tehetek róla, csak a testem így jelez, mi ebben a probléma?

Figyelt kérdés

Néha fb-n elkalandozom és idegen csajokat nézegetek, olyanokat akik azért tesznek fel magukról olyan képeket, amin megmutatják magukat.. :D Vannak képek amiket elnézegetek 10-15 másodpercig, csekkolom a csajszi alakját, ruhát, sminket, ilyesmi és közben azt veszem észre, hogy ha nem is teljesen feláll, de azért kezd éledezni a farkam. Meséltem ezt egy csajnak és mondta, hogy TE BETEG ÁLLAT VAGY!

De most miért? Csak jelez a testem, ha olyat látok ami tetszik..

30 vagyok és van szexkapcsolatom is, szóval nem a kiéhezett pedo srác kategória vagyok:D



2019. szept. 17. 17:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy kéjenc vagy
2019. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És az gond?
2019. szept. 17. 17:38
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Ezzel szerintem semmi baj, ez természetes! Az én képeimre is sok férfi farka felállt már, és akkor mi van?! :)
2019. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Persze, én meg a pápa titkára vagyok. Ugyan, hagyd már magad, előző!
2019. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem ott volt a probléma, drága, hanem hogy ezt minek meséled el egy csajnak? Mit vártál, mit fog erre reagálni?
2019. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Akkor minek teszik ki a csajok a képüket a facebook-ra? Nem azért, hogy bámulják őket?

Mert ha csak azért kellene, hogy felismerjük az embert akkor lenne egy profilkép azt hello.

Ez a célja a facebooknak, hogy ott ragasszon téged közben meg pörögnek a hirdetéseik.

2019. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani hűséget, nem vakságot. Minden férfi megnézi a nőket az utcán, vagy máshol - de attól még nem illik bámulni. Te mit szólnál hozzá, ha a partnered azt mondaná idegen férfiakat néz és úgymond benedvesedik tőlük?

Ha teljesen őszinte, nyitott (nem feltétlenül fizikálisan) egy kapcsolat akkor nem gond, de partnerfüggő.

2019. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Miért írod ezt idegen csajoknak? Azt hiszik akarsz tőlük valamit, azért mondják, hogy beteg állat. El akarnak hajtani. Ha nekem írna ilyesmit egy 30as férfi, még cserébe le is tiltanám és jelenteném, mert azt hinném kamuprofilos zaklató (sajnos van ilyenből pár).


Hogy mit jelez a tested, azt nem kell a világ tudomására hozni, ne legyél ennyire közönséges.

2019. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Küldő: HatalmasNégerDárda

Címzett: Szeder.Málna

Időpont: ma 17:48

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Egy nőnek ez így taszító? Ha igen akkor miért? Nem tehetek róla, csak a testem így jelez, mi ebben a probléma?

"Mert egy kéjenc vagy"

Az üzenet: Nem érdekel a dumád. A te neved Kuss.

2019. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom mi a cikibb az üzeneted vagy A Neved 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2019. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!