Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vegyek születésnapi...

Hol vegyek születésnapi ajándékot anyukámnak?

Figyelt kérdés

Ékszert szeretnék neki venni, de nem tudom, hogy hol kezdjem a keresést. A swarovski és a pandoraban nézegettem, de nem igazan tetszik egyik sem, talán a swarovskibol ez:

[link]

és ez:

[link]

Tudnátok hasonló ékszerboltokat ajánlani? Főleg, amiknek van egyedi vagy szimbolikus jelentésű ékszereik (mellesleg minőségi ékszerek). Pandórából sose volt ékszerem, ezért nem tudom, hogy ott mennyire minőségiek a termékeik.

Anyukám buddhista, habár nem tudom, hogy ez az információ segít e.



2020. okt. 19. 02:33
 1/3 anonim válasza:
100%
a swarovski kristálynak semmi értéke nincs, illetve ami van, az is romlik, én a helyedben -ha már megengedheted magadnak- akkor arany tartalmú ékszert vennék, hiszen az aranyra költött pénz olyan, mintha el sem költenéd, el lehet adni ugyan annyiért, vagy még drágabban is, ha úgy alakul az aranyár,persze tudom, hogy ajándék gyanánt az utóbbi nem fordulhat elő, mert bármit adsz neki, örulni fog, eladni pedig eszébe sem jut majd! csak aranyat egész egyszerűen jobban megéri megvenni..
2020. okt. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt. Aranyra is gondoltam, de nem tudok helyeket sajnos, ahol nyugodt szivvel tudnek venni es nem orbitalisan hatalmas osszegert. A keret amit tudnek kolteni jelenleg 30ezer (plusz minusz nehany ezer). Mivel jelenleg nekem is van swarovski ekszerem ezert gondoltam hogy anyukamnak is vehetnek olyat (tobb eve van meg, habar nem minden nap viselem de eleg gyakran es jelenleg ugy nez ki, mintha uj lenne) persze, ha talalok jobbat, szebbet es arban is megfelel, akkor termeszeten azt vennem meg.
2020. okt. 19. 05:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Samadhi Tibeti Ajándék- és Buddhista Bolt nem nézelődsz inkább itt?? :)
2020. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!