Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukámnak születésnapja lesz...

Anyukámnak születésnapja lesz és valami olcsó de szép ajándékot szeretnék neki venni, van ötletetek?

Figyelt kérdés
42 éves lesz.

2014. okt. 7. 16:25
 1/5 BVB.army válasza:
100%
csinálj neki valamit saját kezűleg. biztos örülne neki :)
2014. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami dilije?

Az én anyumnak a narancsos étcsoki, meg van veszve érte.

1000-1500Ft-ért már gyönyörű csokikat lehet venni.

2014. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
süss tortát
2014. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami szép, különleges csoki/bonbon szerintem is tök jó ötlet! Olyan, amit nem vesz naponta, esetleg nem is ismeri, de pl. az jó, hogy ha tudod, hogy szereti mondjuk a mogyorós étcsokit, akkor abból szerzel valami különlegesebb fajtát. (Vagy, ha nagy Milka rajongó például, akkor egy rakat különféle Milka csokit...)


Süthetsz neki tortát, készíthetsz ebédet.


Csinálj hozzá saját kezűleg valami üdvözlőlapot, aranyos szöveggel, vagy bármi kis díszt, mütyürt.

2014. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon örülne, ha főznél neki valamit, mellé pedig vehetsz neki esetleg parfümöt, bonbont, de az én anyukám eddig a szülinapi orchideájának örült a legjobban. :)
2014. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!