Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek anyukámnak a születésnapjára?

Figyelt kérdés

-Most lesz 40 éves

-Max.:1000ft

kevés pénzből kell gazdálkodnom


2016. febr. 19. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ha van egy jó közös képed anyukáddal én azt hívatnám elő és vennék egy képkeretet hozzá :)- vagy családi fotó
2016. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy mit szeret. Ez valóban nem egy nagy összeg, de a szándék a fontos :) Az én Anyum nagyon szereti az édeset, és amikor veszek neki valamit akkor az ajándékban mindig szerepel egy doboz Rafaello is :)
2016. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy csinálj egy montázst neki az ő képeiből, élete nagyobb eseményeiről azt hívasd elő+keret, még olcsóbb ha írsz neki egy levelet miért is jó anyuka ő, ezt kinyomtatni bekeretezni :)
2016. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

1) Én verset fogok neki írni, és a kedvenc csokiját, virágát megvenni (ha nem tudod mi az kérdezd meg az egyik családtagodat "titokban", de mindenképpen ne előtte).

2) Vagy ha nem megy annyira a vers írás egy nagy plakátra kiválogatnék híres Anyák napi vers részleteket és azoknak a soraiból állítanák össze egy "montázst". Illetve ráfestenék még egy szívet, egy 40-est, "szeretlek! boldg szülinapot" meg lufikat, tortát, olyanokat ami a születésnapját idézi.

3)Vagy -bár ez lehet, hogy nem fér bele a keretbe- egy fotót kiválasztva megcsináltatnál egy olyan hűtő mágnest ahol együtt vagytok.

4) Írnék neki egy listát, hogy "Amiért szeretlek Anya..." (akár plakátra is), vagy ha A4-esen bekeretezném egy olyan kerettel amit én dekupázsoltam vagy díszítettem fel.

5) Ha van egy régi, gyerekkori plüss állata, akkor azt vagy "felújítanám" vagy egy hasonlót varrnék neki, azzal a különbséggel, hogy az kisebb lenne (akár nagyon pici is, ha kulcstartónak szeretnéd) és egy kis szív párnát tartana a kezében, középen egy 40-es számmal. Ha nem vagy annyira ügyes, kérj segítséget valamelyik ismerősödtől, varrás ügyben.

6)Ha ismered /valaki ismeri a zenei ízlését akitől megtudod kérdezni milyen fajta stílusokat, számokat szeret/ összeállítanék neki egy CD-t amit tud hallgatni, az MP3 converter segítségével rálehet tölteni egy üres lemezre, akáe 10 számot is.

Sok sikert! :)

2016. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mercii hogy vagy nekeem
2016. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2016. febr. 20. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!