Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1 hónapja csinaltattam orr...

1 hónapja csinaltattam orr piercinget. Nem gyógyult még be rendesen. Faj, ha kiveszem, illetve ma a törülközővel ki kaptam, azt hittem be sz*rok. Másnak is ennyi idő volt a gyógyulás? Nincs be gyulladva.

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ki még egy hónap után se. És igen, később is fáj(t) a kivevés, mert a vége szélesebb.
2020. okt. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legalább 6 hétig tilos kivenni, bármilyen piercing-et csináltatsz!!!!! és minimum 6 hét eleve a gyógyulási idő

Biztos vagyok benne, hogy a piercer-ed adott kezelési útmutatót. Miért nem követed? Menj vissza hozzá ha nagy a baj, addig meg ne basztasd és NE VEDD KI!!!!!!

2020. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én magamnak szúrtam anno egy tűvel amit sterilizáltam. Nem volt baj vele, de nekem is fájt az elején sokáig! Olyat ne csinálj, mikor már ki szabad venni, hogy ha eltűnik, kiesik az orrodból és nincs másik, akkor ne hagyd szabadon! Én ezt csináltam már kétszer és 1 hónap után elég fájdalmas és nehéz berakni egy pct.. Ha nincs másik, akkor azonnal vegyél egyet!
2020. nov. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez mennyire számít, de nekem augusztus elején szúrtak 4 fülbevalót, simán a fülcimpámba. Októberben ki kellett vennem őket egy röntgen miatt, utána kb 2 hétig nem raktam vissza őket. Az egyik lyuk begyógyult, nem lehet bele visszatenni a fülbevalót, a másik 3ba visszaraknam, az egyik begyógyult, a másik 2 folyamatosan be volt gyulladva. Mostmár húzódik le róluk a gyulladás, egész jók. Nekem egyáltalán nem fájtak/fájnak, sem amikor kivettem/betettem őket, sem amikor tisztítom őket(fülpiszkálóra hidrogén-peroxid, attól kezdett múlni a gyulladás).
2020. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!