Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki rendelt már a kedvező...

Valaki rendelt már a kedvező parfümök oldalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most találtam ezt a parfümöket árusító oldalt, és elsőre elég csábítónak tűnik.

Az oldalon kb minden parfüm 80%os kedvezménnyel megvásárolható a black friday miatt.

Rendelt már valaki innen?

Szerintetek megéri innen rendelni? Vagy maradjak inkább a jól bevált notino nál?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 6. 13:59
 1/10 A kérdező kommentje:
2020. nov. 6. 13:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam ezt az oldalt, viszont nekem nagyon, de nagyon gyanús. Eredeti parfümöket nem szoktak ennyire leakciózni és ilyen olcsón utánunk dobni, főleg nem 100 ml-set. :O

Én bizalmatlan lennék az oldallal kapcsolatban.

2020. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ui.: főleg azért, mert más nem található az oldalukon, csak ez. És ez azért eléggé furcsa, számomra legalább is.
2020. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy rendelj innen. Meg csak elerhetoseg sincs az oldalon feltuntetve. Ez a tul jo, hogy igaz legyen kategoria. Valoszinuleg csak black friday miatt hoztak letre az oldalt, hogy arra tudjanak hivatkozni es kevesbe gyanakodjanak az emberek.
2020. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megbízhatatlan kamuoldal hamis, emberi használatra veszélyes vackokkal. Nem mellesleg szerintem még vírusos is.
2020. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan a Notinónál maradnék. Aki annyi pénzt sajnál egy eredeti parfümre, amennyiért ők adják, pláne leakciózva, az maradjon inkább az utánzatoknál (amik lehetnek amúgy jó illatúak, de a normális utánzatot sosem hirdetik eredetiként, az a hamisítvány).
2020. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyébként azt se értem, hogy a Notino hogy tudja ilyen alacsonyan tartani az árakat más online oldalakkal szemben, pedig tudom, hogy eredetiek.
2020. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt van elérhetőség 😂


[link]


De tuti h kamu parfümök vannak. Mi az h "xyz" ??? Tök gáz.

Illetve nekem az is gyanús hogy minden 100 ml 7600 Ft....

2020. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, Notino sem olyan olcsó. Én olcsóbban vettem meg egy bizonyos parfümöt a Neroliban, mint amennyiért a Notinon árulták.


Az ilyen kedvezőparfümök, parfümbox, parfümorigo, meg még van pár, na azok mind kamuk. Vagy csak fel van tüntetve, hogy van raktáron adott parfüm, és évgül levélben közlik, hogy ja nem is. Aztán nem veszik le az oldalukról.

2020. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti nem eredetit árul. Ennyiért azt nem kapsz. 100 ml Kenzo 8000ért? Vicc...
2020. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!