Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen haj és milyen sminkek...

Milyen haj és milyen sminkek ideálisak a tablófotózásra?

Figyelt kérdés
2 hét múlva tablófotózásom lesz, és szeretnék tanácsokat kérni, hogy szerintetek milyen lehet egy szép smink és haj, esetleg a kreppelt haj még menő 2020-ban?

2020. nov. 18. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Kopaszra borotvált fej, diszkrét sminkkel.
2020. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Én nem cicomáztam ki magam, mivel a hétköznapokban is enyhe sminkem volt. Szerettem volna, ha 30 év múlva egy olyan embert látok a tablón, amilyen tényleg voltam akkor, ahogy iskolába jártam.

Röhejesnek tartottam, hogy némelyik csajt fel sem lehetett ismerni a képen, annyira agyonfestette magát, miközben normál esetben nem volt rajta semmi 😂

2020. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Nincs olyan, hogy “ideális”. Az, hogy mi “menő”, pedig ne érdekeljen.

Olyan sminkkel és hajjal menj, amit akár hétköznap is szívesen viselnél, ha egy kicsit több időd lenne elkészülni reggel.

Szóval, ha még soha nem sminkeltél extrábban, akkor ne a fotózás előtt kísérletezz merész rúzsszínnel és cicás tussal.

Ha pedig hétköznap is szereted a merészebb dolgokat, akkor ne spórold le itt se, mert egy tablóképen az ember úgy akarja majd később nosztalgiázva visszanézni magát, hogy milyen volt, amikor gimibe járt.

2020. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt főként neked kell tudni. De egyébként a haj viselet nincs túl bonyolítva, vagy ki van vasalva vagy be van göndörítve, nekem pl utóbbi volt mind2 tablómon. A smink lehet visszafogott ahogy már írta itt más is előttem, ezesetben elég ha te magadnak megcsinálod otthon. Nekem pl a profi sminkes barátnőm csinálta a sminkem, nem volt semmi extra egy szép szem smink, visszafogott rúzs és kontúr.
2020. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pff nekem valahogy a krepelt haj sose tetszett..

Amugy hullamos haj vagy kivasalt haj talan elegáns alapozo,korrektor,puderal fixalva kis bronzosito,highliter jol nez ki a kepeken,nude szinu ruzs kis szajfenyel, vekony tusvonal elegans.

2020. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 1.-t viccből írtam, de így belegondolva, emlékezetes lehetne egy olyan koncepció, hogy mindenki kopasz az érettségi tablón... 🙂
2020. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként minket úgy kiphotoshopoltak, hogy ihajj. Szóval alapozó nem volt rajtam, de a képen meg porcelánbabának néztem ki. Amúgy én nem csináltam hajat, csak egy kis rózsaszín szemhéjfesték és tus.

Ha ma mennék akkor is valószínű hasonló lenne, csak megcsinálnám a szemöldökömet is. Szóval lesz photoshop, ezért úgymond szépített változatodat kapod vissza így is úgy is

2020. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a hajammal nem csináltam semmi extrát, gimiben nagyon hosszú fenékig érő hajam volt amit a legtöbb napon befonva feltűztem kontyba. Ebben az volt a marha jó hogy csak 3 percig tartott reggel viszont ha kicsit is gondosabban csináltam akkor teljesen elment elegáns frizurának is, így a tablóra is ez került. A sminkem pedig akkoriban általában viszonylag erős, lilás volt, kicsit erősebbre csináltam aznap, alkalmibbra, de semmi olyan ami teljesen új volt, kb olyan sminket csináltam mintha színházba mennék.
2020. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!