Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan ékszer, amit állandó...

Van olyan ékszer, amit állandóan hordasz, sosem veszed le?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen ékszer, és miért nem veszed le?

2020. nov. 23. 16:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. De ha mondjuk férjhez mennék, akkor a jegygyűrűt valószínűleg folyamatosan viselném.
2020. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ékszereket, de fürdés előtt mindent leveszek. Éjszakára semmilyen ékszert nem viselek el magamon.
2020. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. A fülbevalót és karikagyűrűt is leveszem lefekvéskor. Amikor rajtam maradt a gyűrű, akkor reggelre bedagadt az ujjam.
2020. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Van. Egy nyaklánc, amit a nyaraláson kaptam a 100. napra a páromtól. Nem szokott zavarni, már inkább az lenne a fura ha nem lenne rajtam😅
2020. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A karikagyűrűm.
2020. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Három darab vékony ezüstkarkötő. Évfordulókra kaptam a barátomtól, nagyon szeretem őket. Igazából azért nem veszem le, mert akkor vagy elhagynám, vagy elfelejteném felvenni, így egyszerűbb, ha mindig rajtam van. Nem zavarnak egyáltalán :D
2020. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
volt egy bőr karkötőm, ami ugye mivel bőr, fürdéshez, mosogatáshoz le kellett venni, nem akartam összevizezni. aztán egy mosogatás után egyszerűen eltűnt. ez már 2 éve, de azóta is fura hogy nincs semmi a bal csuklómon, olyan meztelen érzés
2020. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mindig más van rajtam. Aszerint választom meg a napi kiegészítőimet, hogy mi illik a szettemhez, mennyire mozgalmas a napom (nyilván akkor nem szeretem, ha minden végtagomon ezer dolog lóg), illetve milyen összhatást szeretnék elérni.

Ezzel szemben a húgom egyetlen egy ezüst nyakláncot hajlandó csak hordani, de az minden nap rajta van.

2020. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, egy nyaklánc, és egy gyűrű. A nyakláncot édesanyámtól kaptam, akkor vagyok nyugodt, ha rajtam van, úgy érzem egy kis darabot ezáltal mindig magamnál tartok belőle. A gyűrűt pedig csak szimplán annyira megszoktam, hogy mindig birizgálom, és ha este leveszem, reggel elfelejtem felvenni, és egész nap hiányérzetem van, meg sokszor arra kapom fel a fejem, hogy "JÉZUSOM, hol a gyűrűm?" :D
2020. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A fülbevalóim sosem veszem ki, csak ha tisztítom. Minden nap hordom, értelme nincs kivenni.
2020. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!