Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért szeretik sokan a büdös...

Wazzzup13 kérdése:

Miért szeretik sokan a büdös parfümöket?

Figyelt kérdés
Többször is megfigyeltem ezt a jelenséget és egyszerűen nem fér a fejembe. Egy bizonyos márkától szagoltam most több parfümöt, és amit az egekig dícsértek az interneten, az egész egyszerűen kellemetlen és büdös volt amikor kifújtam a tesztcsíkra. Miért van ez? Mint mondtam többször is megfigyeltem már ezt mind parfümmel, mind más illatosított dolgokkal.

2020. nov. 27. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem a büdös parfümöt szeretik, hanem ők nem tartják büdösnek. Ez is ízlés kérdése, máshogy érezzük a szagokat, ízeket, más hatást váltanak ki.
2020. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szaglás sokkal szubjektívebb mint más dolgok. Én is vagyok így 1-2 parfümmel, vlsz van olyan összetevője amit én nem bírok. A legkellemetlenebb nekem a Good Girl volt.
2020. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, másnak te vagy büdös.
2020. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Mindenki másképp érzékeli az illatokat, van akinek egy illat kellemetlen, más meg szereti. A Good girl nekem is kellemetlen amúgy de sok ilyen mostani tömegillat is, vagy egyszerűen olyan kis lötyinek érzem őket. De ha azt nézzük, sok kedvenc illatomtól meg mások vannak rosszul mint pl. a Poison, Aura, Eden, Magie noire. Rossz is lenne ha mindeni egyforma lenne :D
2020. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy neked büdös, másnak tetszhet. Olyat meg nem láttam, hogy valaki mondjuk direkt ecettel fújta be magát :D
2020. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!